Czwartek, 26 listopada 2020

imieniny: Delfiny, Lechosława, Konrada

RSS

Epidemia na Śląsku:

II Raciborski Festiwal Gamingowy

Start o godz. 09:00, trwa od 08 do 09 czerwca wstęp wolny

Już 8 i 9 czerwca na Zamku Piastowskim w Raciborzu rozpocznie się II edycja Raciborskiego Festiwalu Gamingowego! Święto wszystkich graczy ale nie tylko!

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zamek Piastowski w Raciborzu

Racibórz, Zamkowa 2

Pierwsza edycja okazała się ogromnym sukcesem, na Zamku Piastowskim pojawiło się około 2 tysięcy osób. W tym roku organizatorzy (Komputronik Racibórz, ostrogNET, Zamek Piastowski w Raciborzu oraz Wow Media) spodziewają się jeszcze lepszej frekwencji.

W ramach Raciborskiego Festiwalu Gamingowego, rozegrane zostaną trzy turnieje: FIFA 2019, Counter Strike oraz League of Legends. Są to obecnie jedne z najbardziej popularnych gier. Zapisy cały czas trwają! Można zgłosić swoją drużynę pod poniższymi linkami i walczyć o ciekawe nagrody.

A jest o co! Tegoroczna pula nagród wynosi ponad 15 tysięcy złotych.

Organizatorzy przygotowali również szereg atrakcji, niekoniecznie skierowanych stricte do samych graczy. Jedną z atrakcji będzie RetroSfera, która zabierze Nas w podróż w czasie z komputerami i konsolami minionej epoki. Na specjalne stoisko zaprasza GameDot Rybnik, gdzie będzie można doświadczyć wrażeń związanych z wirtualną rzeczywistością. Dodatkową atrakcja od organizatorów będą Symulatory Jazdy, dostępne dla każdego chętnego!

Wejście na Festiwal jest darmowe! Zapraszamy do zgłaszania drużyn i zachęcamy do odwiedzenia Zamku w dniach 8 i 9 czerwca.

Wejście na Festiwal jest w zupełności darmowe. Zapraszamy do zgłaszania drużyn i zachęcamy do odwiedzenia raciborskiego zamku już 8 i 9 czerwca. Szczegółowe informacje TUTAJ.

Zapisy na turnieje: