Piątek, 14 grudnia 2018

imieniny: Alfreda, Izydora, Alfredy

RSS

II Biesiada Seniorów

Start 14.11.2017 o godz. 16:00 cena biletu: 20 zł

Fundacja EDF Polska przy wsparciu Komendy Miejskiej Policji w Rybniku zaprasza 14 listopada na Jesienną Biesiadę Seniorów, której tematem przewodnim jest zdrowie i bezpieczeństwo. Wydarzenie poprowadzi konferansjer i wodzirej Marian Kotyrba.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

14 listopada to Ogólnopolski i Światowy Dzień Seniora.

Biesiada jest skierowana do wszystkich seniorów z Rybnika i okolic, którzy chcą spędzić czas w radosnej atmosferze, dowiedzieć się jak zadbać o swoje zdrowie i bezpieczeństwo, a jednocześnie wspomóc małą Berenikę, która urodziła się z rozszczepem kręgosłupa i wodogłowiem, a teraz czeka na operację w Niemczech, której koszt to 90 tysięcy złotych.

Na uczestników czeka wiele atrakcji. Policjanci udzielą praktycznych porad i opowiedzą, jak nie dać się okraść, uniknąć oszustw metodą „na wnuczka" i bezpiecznie poruszać się po drogach. Omówione zostaną również podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy.

Całość umili kabaret z Żor YROŻ, który zaprosi do wspólnego odegrania scenek tematycznych dotyczących prelekcji prowadzonych przez policjantów.

W programie dodatkowo bezpłatne badania, konsultacje i pokazy:

- badanie wzroku,

- pomiar ciśnienia tętniczego oraz poziomu cukru we krwi,

- zabiegi drenażu limfatycznego, konsultacje fizjoterapeutyczne,

- badanie słuchu,

- badanie skóry głowy i włosów z użyciem trichoskopu,

- konsultacje dotyczące ubezpieczeń na życie dla seniorów,

- pokazy elementów samoobrony.

Dla każdego uczestnika biesiady upominek-niespodzianka!

Jesienna Biesiada Seniorów jest imprezą biletowaną. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na leczenie 7-letniej podopiecznej Fundacji – Bereniki Borkowskiej.

Bilety w cenie 20,00 zł można nabyć w kasach: basenu, zakładu rehabilitacji leczniczej oraz w sekretariacie Fundacji EDF Polska do dnia 13 listopada 2017 r.

Biesiada odbędzie się 14 listopada 2017 r. w Klubie Fundacji EDF Polska, budynek obok basenu przy elektrowni w godzinach 16:00 - 20:00.

Możliwy dojazd autobusami nr: 11, 12, 40, 41.