Czwartek, 25 lutego 2021

imieniny: Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

RSS

WAŻNE:

Halo! Rybnik: koncert The Secret Project

Start 26.05.2019 o godz. 16:00 wstęp wolny

Punkt Informacji Miejskiej halo! Rybnik (ul. Jana III Sobieskiego 20) zaprasza 26 maja (niedziela) o godz. 16.00 na koncert z okazji Dnia Matki. Na deptaku przed halo! Rybnik wystąpi rydułtowski zespół The Secret Project.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Halo! Rybnik

Rybnik

The Secret Project powstał w 2013 roku. Swoją przygodę rozpoczynał z różnymi coverami, by ostatecznie znaleźć swój styl. Grupa spotkała się przez przypadek, a wspólne granie było tylko sposobem na spędzanie wolnego czasu. Pomimo wielu zmian w składzie, z biegiem czasu obcy ludzie stali się przyjaciółmi i zaczęli tworzyć coś na poważnie.

Po napisaniu jedenastu piosenek zespół znalazł niepowtarzalne brzmienie, którego nie da się podpiąć pod jeden gatunek muzyczny. Mieszanka rocka z elektroniką czasem zamienia się na akustyczne ballady. Własnymi utworami od kilku lat stale wygrywa nagrody na przeglądach muzycznych takich jak MFM w Czerwionce-Leszczynach. Zespół głównie skupia się na własnych koncertach i supportowaniu gwiazd. Na swoim koncie ma juz koncerty przed m.in.: Krzysztofem Zalewskim, Ewą Farną, zespołem Wilki, Odziałem Zamkniętym czy Tabu.

Skład zespołu:

-Asia (Gitara prowadząca, wokal)

-Wiktoria (Gitara basowa, wokal)

-Dawid (Gitara solowa)

-Adam (Klawisze)

-Hubert (Perkusja, skrzypce)

/Materiały prasowe/