Niedziela, 16 czerwca 2019

imieniny: Aliny, Justyny, Benona

RSS

Halo! Rybnik: Dzieci odkrywają Śląskie

Start 24.04.2019 o godz. 17:00 wstęp wolny

Punkt Informacji Miejskiej halo! Rybnik (ul. Jana III Sobieskiego 20) zaprasza 24 kwietnia (środa) o godz. 17.00 na spotkanie autorskie z Barbarą Salamon-Szympruch – autorką przewodnika „Dzieci odkrywają Śląskie”.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Halo! Rybnik

Rybnik

„Dzieci odkrywają Śląskie” to książka o rodzinnym poznawaniu naszego regionu autorstwa rodziny z bloga Podróże Hani (www.podrozehani.pl). Jak się okazuje, w śląskim atrakcji jest tyle, że na wycieczki nie starczy weekendów. Do tego są to atrakcje tak różnorodne, że naprawdę każdy coś dla siebie znajdzie.

W trakcie spotkania przekonamy się czy naprawdę dobrze znacie województwo śląskie. Pokażemy wam nasze ulubione miejsca, te popularne, ale też - przynajmniej tak nam się wydaje - te dużo mniej znane.

Wiecie gdzie w śląskim można przemienić się w kosmonautę i oglądać Ziemię z perspektywy stacji NASA? Gdzie dzieciaki mogą skakać po... wielorybie? Gdzie pogłaskać alpaki? Albo w którym górskim schronisku są najlepsze jagodzianki? O tym i o wielu innych turystycznych ciekawostkach ze śląskiego będziemy mówić w Halo Rybnik.

Na spotkaniu będzie oczywiście możliwość kupna naszego przewodnika "Dzieci odkrywają Śląskie". To nowa, uzupełniona o kolejne atrakcje i rozszerzona o nowe rozdziały książka. Pozycja obowiązkowa, szczególnie przed majówką.

/Materiały prasowe/