Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
styczeń
30 niedziela

Finał WOŚP w Syryni

30 stycznia w Wiejskim Domu Kultury w Syryni (Syrynia 44-361, ul. 3 Maja 65) Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Lubomi organizuje 30-sty FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY. Podczas spotkania zaplanowano wiele ciekawych przedsięwzięć artystycznych, koncertów i występów dzieci i młodzieży.

Harmonogram Finału:

15.00 Rozpoczęcie imprezy – Tomasz Ciba

15.10 Występ duetu KOBIETY NA WALIZKACH

16.00 Koncert Kasi i Claudii Chwołka

16.40 Występ TRIO APPASSIONATO

17.00 Pokaz taneczny Emilki Fibic i Maksyma Ivaneiko przeplatany dwoma utworami granymi na

skrzypcach przez Kacpra Wysockiego

17.15 Pokaz taneczny – GRUP FLESZ

17.45 Pokaz taneczny - zespoły z Syryni

18.15 Fitness KANGOO – Iza Kabut

18.30 Pokaz strażacki OSP Syrynia

18.50 Koncert gwiazdy wieczory – disco polo ANDRE

19.40 Światełko do nieba – świecące baloniki

20.00 Podsumowanie i zakończenie imprezy

Dodatkowo:

- stoiska z gastronomią

- grzaniec, herbata, kawa, zimne napoje

- koksioki

/Materiały prasowe/