Niedziela, 20 czerwca 2021

imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny

RSS

Dzień Dziecka z Pszczółką Mają

Start 01.06.2019 o godz. 15:30 cena biletu: 10 zł

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza do kina Pegaz na seanse z okazji Dnia Dziecka. Dla młodszych i nieco starszych widzów odbędą się projekcje animowanej bajki pt. „Pszczółka Maja: miodowe igrzyska”. Seanse kreskówki z popularną pszczółką zaplanowano na sobotę, 1 czerwca o 15:30 i 17:00.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wodzisławskie Centrum Kultury

Wodzisław, Kubsza 17

Propozycja Pegaza to druga część szalonych i zabawnych perypetii najsłynniejszej pszczółki świata, która żadnej przygody się nie boi! Tym razem Maja i Gucio wezmą udział w międzyłąkowych igrzyskach sportowych, których stawka okaże się wyjątkowo wysoka.

Bilety w cenie 10 zł są już do nabycia w kasie Wodzisławskiego Centrum Kultury oraz za pośrednictwem strony biletyna.pl. W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.

/Materiały prasowe/

Zdjęcie: Monolith Films