Sobota, 27 lutego 2021

imieniny: Gabriela, Anastazji, Honoryny

RSS

Drugi POLIGON KABARETOWY w Rybniku

Wydarzenie anulowano cena biletu: 40 zł

Dom Kultury Chwałowice (Rybnik ul.1 Maja 91B, www.dkchwalowice.pl) zaprasza na drugi POLIGON KABARETOWY w Rybniku w piątek 13 listopada 2020 r. o godz. 19.00.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Bilety: 40 zł dostępne na www.dkchwalowice.pl/kup-bilet.html oraz w Kasie DK Chwałowice tel. 32 4216222 w.39,dkchwalowice.kasa@gmail.com. UWAGA! Bawimy się spełniając wszystkie kryteria sanitarne, dlatego też w sprzedaży znajduje się tylko 65 biletów!

Poligon pojawi się w Chwałowicach już po raz drugi. Ponownie zobaczycie i usłyszycie premierowe skecze, przyznacie punkty i będziecie się bawić do rozpuku. O wysoki poziom imprezy zadbają: Kabaret Kałasznikof www.facebook.com/KabaretKalasznikof/- gospodarze, gospodynie i ulubieńcy publiczności, Kabaret Chyba www.kabaretchyba.pl, www.facebook.com/kabaret.chyba/ - mistrzowie komedii prosto z Wrocławia, Antoni Gorgoń Grucha www.facebook.com/antonigorgongrucha - szalony solista.

Przystanek Radość - Kabaret Chyba - „Komisja smogowa”: https://www.youtube.com/watch?v=kfd_Gsv9yVg.

Przystanek Radość - Antoni Gorgoń Grucha - „Kandydat”: https://www.youtube.com/watch?v=HQtmq-kN84k.

Przystanek Radość - Kabaret Kałasznikof - „Teściowa”: https://www.youtube.com/watch?v=O1KpZ-h4N5E.

POLIGON KABARETOWY to widowisko, które powstało we Wrocławiu i tam już od wielu lat przyciąga tłumy widzów. Na każdy występ składają się premierowe skecze i piosenki, a widownia wybiera zwycięzcę poligonu, przyznając artystom punkty wedle własnego uznania. Występujący komicy słyną ze znakomitego kontaktu z publicznością, inteligentnego dowcipu i błyskotliwych puent. Każdy program obfituje w premierowe skecze, monologi i piosenki napisane specjalnie na Poligon.

Świetne aktorstwo, plus wyjątkowa konferansjerka sprawią, że wieczór kabaretowy w Chwałowicach będzie niepowtarzalny - nie możecie tego przegapić!

/Materiały prasowe/