Wtorek, 9 marca 2021

imieniny: Franciszki, Katarzyny, Mścisława

RSS

Ćwiczymy relaks przed majówką w DK Chwałowice

Start 22.04.2018 o godz. 18:00 cena biletu: 25/30

Kałasznikof zaprasza w niedzielę 22 kwietnia, o godzinie 18.00 na Kabaret Weźrzesz i Antoniego Gorgonia Gruchę „Ćwiczymy relaks przed majówką”.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Bilety: 25 zł - przedsprzedaż do 21 kwietnia 2018 r., 30 zł - w dniu imprezy, dostępne na www.dkchwalowice.pl/kup-bilet.html oraz w Kasie DK Chwałowice tel. 32 4216222 w.39, dkchwalowice.kasa@gmail.com.

Zapraszamy na drugie spotkanie z serii "Kałasznikof zaprasza". Znów specjalnie dla Was zapraszamy najciekawszych i najzabawniejszych artystów, którzy zagrają swoje absolutnie najlepsze programy! Po raz kolejny można będzie także zobaczyć premierowe skecze gospodarzy.

O gościach:

Kabaret Weźrzesz - zasadniczo pochodzi z województwa kieleckiego ale wieje od nich ciepłem. Bije od nich energia, naturalność i wdzięk. Nieprawdopodobnie zabawni. Prywatnie małżeństwo.

Antoni Gorgoń Grucha - artysta, kabareciarz, satyryk, kandydat na prezydenta. Bezkonkurencyjny, bezczelny i bezpartyjny. Wciela się w rolę polityka, a jego program jest zabawniejszy niż wszystkie programy wyborcze polskich partii politycznych. Wulkan. A nawet wulkan energii.

2 słowa o gospodarzach:

Kabaret Kałasznikof zaskakująco szybko zdobył uznanie rybnickiej publiczności. Grudniowa premiera programu pt. "Charaktery" odbiła się szerokim echem. W zeszłym roku Kałasznikof zgarnął kilka prestiżowych nagród na festiwalach kabaretowych w całej Polsce, a w tym roku ich skecze będzie można oglądać m.in. w programie "Kabaret na żywo" w telewizji Polsat.

Kabaret Weźrzesz - to jedna z najprężniej rozwijających się grup kabaretowych młodego pokolenia. Nagrodzeni na najbardziej priorytetowych festiwalach i przeglądach kabaretowych takich jak: Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry (Nagroda Publiczności), Rybnicka Jesień Kabaretowa( zwycięstwo w Małym Ryjku), Zostań Gwiazdą Kabaretu (Grand Prix i Nagroda Publiczności), Przewałka (Grand Prix), Finaliści Paki oraz zdobywcy wielu innych nagród. Coraz częściej zapraszani do kabaretowych programów telewizyjnych. Mogliśmy ich zobaczyć w programie Stand Up Zabij mnie Śmiechem, Ryjek, Sabat Czarownic, Kabaretowe Wakacje z Duchami, Świętokrzyska Gala Kabaretowa, Płocka Noc Kabaretowa, Dzięki Bogu Już Weekend czy Kabaret na Żywo. Grupa prezentuje skecze bardzo różnorodne. Od relacji damsko-męskich przez policjantów, złodziei, dziwnych biur, instytucji aż do kompletnie odchylonego od normy Człowieka Pampersa. Całość owiana inteligentnym żartem z mocnymi pointami. Kabaret Weźrzesz tworzą: Jarosław Pająk - lider, założyciel, autor, aktor i wiele innych kończących się na er, or i el itp. Wie wszystko, ale jak chcesz się czegos dowiedzieć, to najlepiej zapytaj Kasię. Katarzyna Pająk - w odróżnieniu od Jarka jest kobietą. Aktorka, nadworny grafik kabaretu, lubi dzieci i dziczyznę. W kabarecie zazwyczaj gra role kobiece. Mówi, że umie śpiewać. W trudnych chwilach mówi "Wszystko będzie dobrze" po czym mdleje. Strona: www.wezrzesz.pl.

Znane i cenione skecze:

Kabaret Weźrzesz - Zakonnica: https://www.youtube.com/watch?v=LZRkagwC_Ks&t=139s

Kabaret Weźrzesz - Posterunek policji: https://www.youtube.com/watch?v=yt34WcwHqzw

Antoni Gorgoń-Grucha - patriota, anarchista, samotny lider bez partii, swojski mąż stanu, polityk,a zarazem działacz społeczny, nie szczędzi mocnych słów na polu życia publicznego, kultury i sztuki, stroni od polityki. Twój kandydat na prezydenta. Zaskakujący, kontrowersyjny do bólu, wytyka błędy i mówi to co byście chcieli usłyszeć, ale boicie się głośno mówić. Występy Antoniego można oglądać w Telewizjach POLSAT, TVP2, TVP Polonia i TVP Rozrywka, podczas emisji Rybnickiej Jesieni Kabaretowej Ryjek 2013 i 2015, w Mrągowskim Lecie Kabaretowym, Latającym Klubie Dwójki i Dzięki Bogu już Weekend. Nagradzany na przeglądach i festiwalach kabaretowych. Strona: www.antonigorgongrucha.pl.

Ulubione skecze:

Antoni Gorgoń-Grucha - Jedyny Kandydat: https://www.youtube.com/watch?v=vrloHDLrk-c

Antoni Gorgoń-Grucha - ANTONI Zwiedza Dąbrowę Górniczą:

https://www.youtube.com/watch?v=j-eQoUBYtdk