Poniedziałek, 28 września 2020

imieniny: Luby, Wacława, Salomona

RSS

Colours of Ostrava 2018

Start o godz. 16:00, trwa od 18 do 21 lipca cena biletu: 430 zł

Colours of Ostrava to czeski festiwal muzyczny odbywający się od 2002 roku w Ostrawie na terenie postindustrialnego kompleksu hutniczego Dolni Oblast Vitkowice zlokalizowanego w sercu miasta. Festiwal corocznie gromadzi zarówno artystów, jak i uczestników z całego świata. Na wakacyjne święto muzyki w Ostrawie trwające cztery dni składają się przede wszystkim koncerty małe i duże - w sumie to ponad 200 artystów występujących na 16 scenach.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dolni Oblast Vitkowice

Ostrava, Vítkovice 3004

Jednocześnie festiwalowy klimat nie jest ograniczony gatunkowo, a muzyka, która króluje wśród postindustrialnego otoczenia, to zarówno rock jak i pop, electro i ambient, folk, jazz, country, world music, a także muzyka klasyczna.

Czas pomiędzy koncertami uprzyjemniają atrakcje dodatkowe, których zarówno w Ostrawie, jak i na terenie Dolnych Witkowic nie brakuje. Przedstawienia teatralne, cyrkowe show, wystawy artystyczne, panele dyskusyjne, atrakcje Witkowic i miasta Ostrawy - to tylko niektóre z propozycji spędzania czasu podczas festiwalu.

Ogłoszenia artystów tegorocznej edycji trwają w najlepsze. Aktualny line-up festiwalu:

Jessie J/ London Grammar/ Joss Stone/ George Ezra/ Paul Kalkbrenner/ Future Islands/ Kaleo/ Beth Ditto/ Cigarettes After Sex/ Mura Masa/ GusGus/ Seasick Steve/ Ziggy Marley/ Jon Hopkins live/ Aurora/ HVOB/ Oumou Sangar/ Calexico/ Lewis Capaldi/ Nick Mulvey/ Jeremy Loops/ Slaves

Tegoroczna edycja będzie siedemnastą w historii festiwalu. Impreza odbędzie się między 18 a 21 lipca (środa-sobota) na terenie Dolnych Witkowic w czeskiej Ostrawie.

Karnety czterodniowe na festiwal, bilety campingowe i parkingowe dostępne są w polskiej przedsprzedaży za pośrednictwem joyStore. Bilety jednodniowe wejdą do sprzedaży wiosną.

Więcej na: www.colours.pl