Piątek, 18 października 2019

imieniny: Juliana, Łukasza, Bratumiła

RSS

Charytatywny bal dla hospicjum po raz trzeci

Start 16.02.2019 o godz. 18:30 cena biletu: 150 zł

Fundacja Puls-Med Blisko Ciebie zaprasza do udziału w trzecim charytatywnym balu karnawałowym. Odbędzie się on 16 lutego w restauracji Europa. Kupując bilet, wspierasz budowę hospicjum stacjonarnego.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Dobra zabawa może iść w parze z pomaganiem innym, dlatego serdecznie zapraszamy do zabawy z nami. Są jeszcze wolne miejsca - mówi Sylwia Figura-Kluszczyńska, prezes Fundacji Puls-Med Blisko Ciebie. Tegoroczny, Walentynkowy Charytatywny Bal Karnawałowy wystartuje 16 lutego, w sobotę, o godz. 18.30. W programie muzyka na żywo, wyśmienita kuchnia, loterie fantowa, z której dochód przekazany zostanie na budowę rybnickiego hospicjum. Wśród fantów do wylicytowania czapka z autografem Kamila Stocha. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Bilety do nabycia w restauracji Europa w Rybniku.

Głównym celem Fundacji Puls-Med Blisko Ciebie, jest niesienie pomocy chorym i potrzebującym. Od kilku lat Fundacja zaangażowała się w ideę budowy hospicjum stacjonarnego w Rybniku. Jak mówi jej prezes, budowa hospicjum to nie tylko potrzeba serca, co potrzeba społeczna. Miejsce, na które czekają osoby nieuleczalnie chore i ich rodziny.