środa, 17 lipca 2019

imieniny: Anety, Aleksego, Julietty

RSS

Bałwanek o gorącym sercu

Start o godz. 10:00, trwa od 16 do 17 grudnia wstęp wolny

W sobotę i niedzielę (16-17.12) w Halo Rybnik (ul. Jana III Sobieskiego 20) odbędą się bezpłatne spektakle teatralne połączone z warsztatami lalkarskimi dla dzieci w wieku 4-8 lat. Początek zajęć o godz. 10.00, 12.00 i 14.00. Obowiązują zapisy: osobiście w Halo Rybnik, telefonicznie 32 439 22 00, lub mailowo halorybnik@gmail.com.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Halo! Rybnik

Rybnik

Zima to wyjątkowa pora roku, która zachwyca pełnią tajemnic, spełnia najskrytsze marzenia, a sny przemienia w najprawdziwszą jawę. Wtedy śpiewamy kolędy, łamiemy się opłatkiem, a z prezentami do drzwi puka św. Mikołaj. Wtedy również lepimy, wyjątkowego, zimowego przyjaciela.

W naszym spektaklu Zosia i Jurek również postanawiają go ulepić. Rodzeństwo w zabawie obdarowuje bałwana pluszowym sercem. Nie przypuszcza jednak, że zwykły żart przemieni zimne kule śniegu w żywego, prawdziwego Bałwanka. Jednak sielanka nie trwa długo, między kochające się rodzeństwo, wkrada się zazdrość i brak zrozumienia. W wyniku czego Bałwanek musi odejść, gubi się i nie wie jak wrócić domu.

Nasze przedstawienie to wyjątkowa opowieść o przyjaźni i poświęceniu, zazdrości i zrozumieniu. To historia, która wzrusza i rozbawia do łez. Doskonała na długie, zimowe wieczory. Najważniejsze jednak, że to opowieść, która łączy pokolenia i pozwala doskonale bawić się małym i dużym.

Troje aktorów, siedem postaci, profesjonalne kostiumy i doskonale skomponowana muzyka; to przepis na dobrą zabawę w zimowej scenerii. Nigdy nie widziałeś bałwanka z bijącym, prawdziwym sercem? Chcesz wiedzieć jak skończy się ta historia? Przyjdź i sprawdź.