Czwartek, 22 października 2020

imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii

RSS

Start 09.02.2020 o godz. 17:00 cena biletu: 65/70

Taki koncert, że hej! Wspaniała muzyka taneczna w połączeniu z folklorem góralskim czeka wszystkich tych, którzy zdecydują się spędzić wieczór w towarzyskie zespołu Baciary. Ten wystąpi w Wodzisławskim Centrum Kultury już w niedzielę, 9 lutego 2020 r.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wodzisławskie Centrum Kultury

Wodzisław, Kubsza 17

Zespół Baciary powstał w 2002 roku na Podhalu. Założony został przez Andrzeja i Janusza Body. Sławę zyskał dzięki swojemu nowoczesnemu podejściu do grania, czasami już zapomnianych, melodii śpiewanych przez naszych dziadków czy rodziców. Skład zespołu zmieniał się na przestrzeni lat, a do najbardziej znanych i lubianych utworów należą: "Żyje się raz", "Oczy zielone", "Nic do stracenia" czy "Jak się bawią ludzie".

Baciary to trochę popu, rocka, biesiady, trochę disco i muzycki na góralską nutę z charakterystycznym góralskim dialektem. Właśnie te ciekawe połączenia i oryginalne podejście do muzyki tanecznej prawiły, że zespół osiągnął wielki sukces.

- Utwory w energetycznym wykonaniu oraz mieszanka muzycznych stylów z mocnym akcentem góralskiego folkloru z pewnością spodobają się i rozgrzeją wodzisławską publiczność - mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Koncert odbędzie się 9 lutego 2020 roku o godzinie 17:00. Bilety w cenie 65 zł (przedsprzedaż do końca stycznia), 70 zł (luty) do nabycia w kasie WCK oraz za pośrednictwem strony biletyna.pl pod adresem: https://biletyna.pl/koncert/Baciary-w-WCK/Wodzislaw-Slaski.

W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.

/Materiały prasowe/