Czwartek, 24 września 2020

imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana

RSS

Aleksander Zieleźny akustycznie w WCK

Start 17.09.2020 o godz. 19:00 wstęp wolny

Swoją artystyczną wrażliwością dzieli się za pomocą różnych środków. Aleksander Zieleźny - muzyk, autor wierszy, tekstów piosenek i plastyk – pojawi się na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury w czwartek, 17 września o godzinie 19:00. Będzie to kolejny koncert online w ramach akcji #siećzkulturąwdomu. Bez wątpienia warto śledzić to wydarzenie na Facebooku WCK lub na kanale YouTube.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wodzisławskie Centrum Kultury

Wodzisław, Kubsza 17

Młody twórca zabierze słuchaczy w świat akustycznego, subtelnego, gitarowego brzmienia. Przed szerokim gronem odbiorców zaprezentuje zupełnie premierowe kompozycje. Ponadto, w krótkiej rozmowie opowie o swoich inspiracjach, scenicznych doświadczeniach i życiu skoncentrowanym na sztuce.

- Zapraszamy na kolejne muzyczne spotkanie na żywo. Tym razem podczas internetowej transmisji spotkamy się z utalentowanym artystą, który dzięki swoim gitarowym kompozycjom, możliwościom wokalnym i ciekawym tekstom trafnie wyraża swoje dobre emocje – zachęca Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Aleksander Zieleźny to pochodzący z Pszowa wokalista, muzyk, autor wierszy i tekstów piosenek. Członek zespołu D.P.S.A. Z wykształcenia jest plastykiem. Początki jego akustycznej działalności sięgają 2012 roku, a swoją aktywność kulturalną stara się prowadzić nieprzerwanie od najmłodszych lat. Jest sympatykiem i wychowankiem Radlińskiego Ośrodka Kultury oraz przyjacielem pszowskiego MOK-u. Jak sam zaznacza, na przestrzeni lat miał okazję występować w gronie przyjaciół i znajomych, dzieląc z nimi wspólną radość z możliwości przekazywania muzyki. Inspirację czerpie ze wspólnie przeżytych chwil.

/Materiały prasowe/