środa, 16 stycznia 2019

imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Walerego

RSS

4 urodziny Akademii Fitness

Start 28.01.2017 o godz. 11:00 wstęp wolny

W sobotę, 28 stycznia Akademia Fitness świętować będzie swoje 4 urodziny. Z tej okazji właściciele klubu przygotowali mnóstwo atrakcji dla swoich klubowiczów. Darmowe zajęcia, konsultacje z dietetykiem, trenerem personalnym, zdrowy poczęstunek oraz w godzinach wieczornych After Party z urodzinowym tortem w roli głównej.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Akademia Fitness

Racibórz

Akademia Fitness po raz kolejny zaprasza na wspólne świętowanie. Tym razem powodem do radości są 4 urodziny klubu. Darmowe zajęcia: Aktywni 50+, Joga, Aerobic Ball, Latino Dance, TRX, FIT-MIX, Zdrowy Kręgosłup, czy też ABT oraz konsultacje z trenerem personalnym, dietetykiem i zdrowe przekąski - to tylko niektóre z atrakcji, jakie przygotowali właściciele Akademii Fitness. Ponadto w programie przewidziany jest także wykład fizjoterapeutki Agaty Szczepanik pt. „Rozejście mięśni brzucha po ciąży”, który rozpocznie się o godz. 11:00.

Pierwsza część wydarzenia przebiegnie pod znakiem aktywności fizycznej, zaś głównym punktem wieczornego After Party będą podziękowania i wyróżnienia przyznane klubowiczom. Podczas urodzin zostanie również podsumowana charytatywna akcja „Zakrętki dla Kuby”, do której włączyła się Akademia Fitness.

- Na urodziny zapraszamy zarówno naszych stałych klubowiczów, jak i nowe osoby. To dobra okazja by poznać nasz klub od środka, zapoznać się z naszymi zajęciami i poczuć naszą domową, fitnessową atmosferę. W tym dniu oczywiście nie zabraknie urodzinowego szampana i pysznego tortu - zachęcają do wspólnego świętowania Joanna i Marek Armatys, właściciele Akademii Fitness.