Piątek, 4 grudnia 2020

imieniny: Barbary, Krystiana, Berny

RSS

Epidemia koronawirusa:

27. koncert Zespołu Tanecznego Miraż

Start 22.06.2019 o godz. 18:00 cena biletu: 15 zł

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na 27. koncert Zespołu Tanecznego Miraż „Taniec - nasza pasja”, który odbędzie się w sobotę, 22 czerwca o godz. 15:00 oraz 18:00.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wodzisławskie Centrum Kultury

Wodzisław, Kubsza 17

Podczas tegorocznego koncertu wieńczącego sezon Mirażu, publiczność będzie miała okazję zobaczyć choreografie w stylu jazz, modern, balet oraz show dance. Tancerki zaprezentują duże, widowiskowe formacje, mini formacje, duety i solówki. Wśród występów zobaczymy zarówno najmłodszych członków zespołu z grupy baby balet, jak i formacje dziecięce i młodzieżowe.

- Podczas koncertu widzowie będą mogli zobaczyć tańce zarówno nagrodzone na mistrzostwach Polski, Europy i świata oraz te, które wcześniej nie były jeszcze prezentowane przed publicznością. W tym roku publiczność może liczyć na wiele choreografii w stylu modern i jazz – mówi Lenka Krčová, główny choreograf Mirażu.

Zespół taneczny Miraż działa w Wodzisławskim Centrum Kultury od 27 lat. Obecnie liczy ponad 100 tancerek w wieku od 6 lat. Instruktorami grupy są Lenka Krčová, Ryszard Kozłowski, Klaudia Czapka, Evegenyia Makeeva-Wyputa, Marcin Kost i Dominika Pławna. Autorką kilku choreografii jest również Martyna Musiolik, była tancerka zespołu.

- Zapraszam na kolejny koncert Mirażu. Zespół gwarantuje wysoki poziom prezentacji tanecznych i widowiskowe show – zapewnia Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Miraż w tym roku zdobył już wicemistrzostwo Polski w stylu modern podczas Krajowych Mistrzostw IDO Modern Dance w Rawie Mazowieckiej, tytuł Mistrza Polski w tańcu jazz na Krajowych Mistrzostwach IDO Jazz Dance w Wałbrzychu. Ponadto stanął na podium konkursów tanecznych w Rybniku, Pszowie i Wodzisławiu Śląskim. Od lat zespół znajduje się w czołówce najlepszych dziecięcych zespołów tanecznych w kraju, Europie i na świecie.

Bilety w cenie 15 zł są już do nabycia w kasie Wodzisławskiego Centrum Kultury oraz za pośrednictwem strony biletyna.pl.

W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.

/Materiały prasowe/