Piątek, 18 października 2019

imieniny: Juliana, Łukasza, Bratumiła

RSS

15-lecie Kabaretu Skeczów Męczących w TZR

Start 18.01.2019 o godz. 20:30 cena biletu: 60/70/80

Impreza odbędzie się 18 stycznia o godzinie 20.30 w Teatrze Ziemi Rybnickiej.

W związku z obowiązującą od 18 do 19 stycznia 2019 roku żałobą narodową, zmienia się termin występu kabaretu Skeczów Meczących z 18.01. na 28.03. 2019 roku.

Bilety zachowują ważność. Bilety zakupione w kasie TZR podlegają zwrotowi w kasie teatru. Bilety zakupione za pośrednictwem portali internetowych, podlegają zwrotowi zgodnie z regulaminem tychże portali. W imieniu Organizatorów przepraszamy za zmiany.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Teatr Ziemi Rybnickiej

Rybnik, Saint Vallier 1

Przez 15 lat na scenie Kabaret Skeczów Męczących zdążył udowodnić, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu. To właśnie KSM wprowadził na scenę, a potem w codzienne anegdoty całą masę charakterystycznych postaci, powiedzeń i żartów. I właśnie niepowtarzalni bohaterowie ich skeczów będą motywem przewodnim spektaklu z okazji 15-lecia zespołu. Zupełnie nowe perypetie tych, dzięki którym pokochaliście Kabaret Skeczów Męczących. Najbardziej lubiane postaci w niespotykanych dotąd odsłonach. Premierowy program, pełen nowych skeczy, które już zaraz staną się absolutnymi hitami.

Pamiętasz jak to było mieć 15 lat? – taki właśnie jest program Kabaretu Skeczów Męczących – pełen entuzjazmu, lekkości i niepohamowanej radości. W połączeniu ze scenicznym doświadczeniem i niepowtarzalnym stylem KSM powstał legendarny spektakl, którego nie możesz przegapić.

Bilety: 70zł, 80zł