Poniedziałek, 21 września 2020

imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita

RSS

W okularach, z błyskawicą na czole. Kandydat stał się znanym czarodziejem

17.10.2018 14:02 | 4 komentarze | juk

Jeden z kandydatów ubiegających się o fotel burmistrza Pszowa, stał się znanym czarodziejem z książek J.K. Rowling. Wszystko za sprawą streetartowca.

W okularach, z błyskawicą na czole. Kandydat stał się znanym czarodziejem
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jeden z banerów wyborczych Michała Lorka, starającego się o urząd szefa Pszowa z list KWW Zgoda i Rozwój został "udoskonalony". Kandydatowi dorysowano okulary oraz błyskawicę na czole.

Zdjęcie przedstawiające baner "po metamorfozie" zamieściło na swoim profilu portalu społecznościowego ugrupowanie Zgoda i Rozwój. "W Krzyżkowicach zostaliśmy zainspirowani do stworzenia nowego hasła wyborczego Michała Lorka - Kandydata na stanowisko Burmistrza Naszego Miasta. Pszów nie potrzebuje Burmistrza - Pszów potrzebuje Czarodzieja :-) Zapewniamy, że nasz kandydat użyje wszelkich znanych czarów żeby wyprowadzić Nasze miasto na prostą :-)" brzmi treść postu Zgody i Rozwoju.

Na komentarze internautów nie trzeba było długo czekać. "Wyglądasz jak Harry Potter w tych okularach" skomentował jeden z nich. Michał Lorek również skomentował wpis: "Mi się podoba - chyba w okularach zacznę chodzić". W dyskusji wziął również udział wiceburmistrz Pszowa Dawid Topol. "Bez przesady z tym wyprowadzaniem na prostą. Gmina czytaj miasto jest jak pociąg jedzie po torach maszynista (oby był dobry jak np. kandydat ZIR) co najwyżej może jechać szybciej wolniej a i tak musi czekać do rozjazdu. Możecie wierzyć lub nie. Jest kiepsko to fakt ale jest już światło na końcu tunelu i nie jest to pociąg" napisał Topol.

fot. KWW Zgoda i Rozwój

Ludzie:

Dawid  Topol

Dawid Topol

Były wiceburmistrz Pszowa

Michał Lorek

Michał Lorek

Radny Powiatu Wodzisławskiego IV kadencji.