Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Michał Fita częstował kawą pracowników Eko-Okien oraz Rafako

Kandydat na prezydenta Raciborza Michał Fita razem ze swoimi kandydatami do rady miasta kontynuuje akcję "koFITAjm". W środę 3 października wybrali się na rondo Solidarności oraz skrzyżowanie ulic Głubczyckiej i Starowiejskiej, gdzie częstowali kawą pracowników Eko-Okien oraz mieszkańców Starej Wsi. Dziś (4 października) byli pod bramą Rafako oraz przy rondzie na ulicy Opawskiej (nieopodal Tesco oraz placu Konstytucji Trzeciego Maja).

Michał Fita częstował kawą pracowników Eko-Okien oraz Rafako
Kandydat na prezydenta Raciborza Michał Fita rozmawia z mieszkanką Raciborza. Za nimi stoją kandydaci do rady miasta Dawid Łomnicki i Józef Galli.

- Spotykamy się z pozytywnym odbiorem. Ludzie zatrzymują się i rozmawiają z nami, oczekują zmian - mówi Józef Galli, kandydat do rady miasta z Komitetu Wyborczego Wyborców Michała Fity.

Pytamy Michała Fitę, czy nie obawia się zarzutów, że "koFITAjm" to wyłącznie wizerunkowa, a więc powierzchowna kampania wyborcza, nie sięgająca do konkretów.

- To nie jest tak. Ludzie mówią nam o realnych problemach. Na przykład dzisiaj młodzi mieszkańcy Brzezia powiedzieli nam, że w ich dzielnicy brakuje boiska o klasie Orlików. Wchodzimy też z cyklem spotkań z mieszkańcami na dzielnicach, ale mamy to zaplanowane na przyszłym tydzień - odpowiada M. Fita.

Kandydat na prezydenta Raciborza zapowiada intensyfikację swojej kampanii wyborczej w najbliższych dniach. - Nasza kampania będzie krótsza, ale bardziej intensywna. Braki budżetowe nadrabiamy kreatywnością i zaangażowaniem - dodaje.

Ludzie

Józef Galli

Radny Raciborza, szef komisji budżetu

Michał Fita

Dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Kietrzu - TKALNIA, były wiceprezydent Raciborza

9 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~ojejata (217.99. * .121) 04.10.2018 23:40

jak teraz dają kawę z nielegala -to jak bedą rządzić gdyby wygrali?

~Dynisniejerobotem (94.177. * .90) 04.10.2018 20:14

Nie chcesz kawy - nie pij. Proste. Unormowanie wszystkiego - syndrom dzisiejszych czasów.

erwin 04.10.2018 20:04

Zjednoczona raciborska opozycja, to koledzy z NaM-u: Wacławczyk, Myśliwy, Fita ..., ale życie pisze inne scenariusze ... Trudno ...

erwin 04.10.2018 18:16
oceniono 2 razy
-2
Zgłoś

ja widziałem na słupie ogłoszeniowym plakaty p. Fity, jego komitetu naklejane na obwieszczenia wyborcze!!!! Prawa nie kończyłem, ale z mojej wiedzy jest to zakazane. Kolejna wpadka ....

~Wyborca1 (5.173. * .11) 04.10.2018 16:58
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Kampania wyborcza to chyba przede wszystkim obłudny teatr dla większości kandydatów. Przykład Fita, widzieliśmy go na moście jak podczas konferencji pokazał swoje braki. A jego głosowania kiedy był radnym lub zbyt częste wstrzymywanie się od głosu, jak dla mnie zbyt....sami oceńcie zresztą :(

~picmisiechce (217.99. * .121) 04.10.2018 16:24
oceniono 2 razy
-2
Zgłoś

a czy ta kawa to z prądem taka po irlandzku? ślinka cieknie i procenty by można przyswoić legalnie na parkingu z kubeczka

~bialamamuska (83.10. * .21) 04.10.2018 12:56
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

a mnie dalej interesuje czy tak po prostu wolno..rozstawić dziki punkt gastronomiczny i poić ludność kawą w zasadzie niewiadomego pochodzenia.( chyba ze z jakiejś licencjonowanej knajpy to kupili)
a ci rozdawacze kawy mają aktualne książeczki w Sanepidzie?

~ad_vocem (5.173. * .1) 04.10.2018 10:59

dobre intencje trzeba jeszcze umieć zrealizować

~99skrb (46.134. * .30) 04.10.2018 10:54

Zespół Fity mnie przekonuje. Obserwuję sesje rady i widać ich praworządne intencje i wsłuchiwanie się w mieszkańców. Pani radna A. Szukalska słyszałam że zawsze otwarta na los i uwagi mieszkańców i działa. Tylko tak dalej.