Niedziela, 17 lutego 2019

imieniny: Donata, Łukasza, Zbigniewa

RSS

Komu w Pietrowicach Wielkich marzy się fotel radnego?

19.09.2018 08:55 | 4 komentarze | mad

W gminie Pietrowice Wielkie do wyborczej walki staną: KWW Rajmund Libera Podążamy ku lepszemu i KWW Tradycja, doświadczenie, rozwój. W czterech okręgach zgłosiło się po jednym kandydacie. Sprawdź nazwiska.

Komu w Pietrowicach Wielkich marzy się fotel radnego?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Obwód 1 (Pietrowice Wielkie ulice: Jana Pawła II, Janowska, Konopnickiej, Kwiatowa, Parkowa, Raciborska, Sienkiewicza, Skłodowskiej-Curie, Słoneczna, Wiosenna, Górska, Zawodzie)

KWW Rajmund Libera Podążamy ku lepszemu

  • WIECZOREK Joachim Józef 53 Pietrowice Wielkie

KWW Tradycja, doświadczenie, rozwój

  • OKRENT Ewa Maria 44 Pietrowice Wielkie

Obwód 2 (Pietrowice Wielkie ulice: 1 Maja, Młyńska, Nowa, Krawiecka, Tłustomostka, Żeromskiego)

KWW Rajmund Libera Podążamy ku lepszemu

  • KUBICZEK Daniel Sebastian 31 Pietrowice Wielkie

KWW Tradycja, doświadczenie, rozwój

  • HERUD Jan Henryk 49 Pietrowice Wielkie

Obwód 3 (Pietrowice Wielkie ulice: Ligonia, Średnia, Szkolna, Chopina, Wyzwolenia)

KWW Rajmund Libera Podążamy ku lepszemu

  • NOWAK Adrian Jerzy 37 Pietrowice Wielkie

KWW Tradycja, doświadczenie, rozwój

  • HERUD Urszula Maria 53 Pietrowice Wielkie

Obwód 4 (Pietrowice Wielkie ulice: Daszyńskiego, Fabryczna, Miarki, Mickiewicza, Świętokrzyska)

KWW Rajmund Libera Podążamy ku lepszemu

  • WYCISK-CHMIELEWSKA Małgorzata Maria 40 Pietrowice Wielkie

KWW Tradycja, doświadczenie, rozwój

  • BAJAK Piotr Czesław 56 Pietrowice Wielkie

Obwód 5 (Gródczanki, Pietrowice Wielkie ulica: Bończyka, Ojca Pawła Schebesty, Spółdzielcza)

KWW Rajmund Libera Podążamy ku lepszemu

  • MARCINEK Henryk Joachim 52 Pietrowice Wielkie

KWW Tradycja, doświadczenie, rozwój

  • KRAWCZYK Bożena Elżbieta 44 Gródczanki

Obwód 6 (Kornice)

KWW Rajmund Libera Podążamy ku lepszemu

  • JACKOWSKI Artur Janusz 44 Kornice

KWW Tradycja, doświadczenie, rozwój

  • HERMET Elżbieta 63 Kornice

Obwód 7 (Żerdziny)

KWW Rajmund Libera Podążamy ku lepszemu

  • DOKUPIL Klaudiusz Piotr 36 Żerdziny

KWW Tradycja, doświadczenie, rozwój

  • ROSTEK Anna 68 Żerdziny

Obwód 8 (Pawłów (ulica: Powstańców Śląskich od nr 1 do 50, Osiedleńcza, Rudnicka, Słoneczna, Słowackiego, Tuwima)

KWW Rajmund Libera Podążamy ku lepszemu

  • MALCHARCZYK Ewelina Lidia 32 Żerdziny

KWW Tradycja, doświadczenie, rozwój

  • GWÓŹDŹ Fryderyk Jan 49 Pawłów

Obwód 9 (Pawłów (ulice: Boczna, Gamowska, Nowa, Pietrowicka, Powstańców Śląskich od nr 51 do 120, Polna, Spółdzielcza, Stawowa)

KWW Tradycja, doświadczenie, rozwój

  • MALCHARCZYK Martin Michał 28 Pawłów

Obwód 10 (Krowiarki (ulice: Folwarczna, Kasztanowa, Kościuszki, Mickiewicza, Powstańców Śląskich, Raciborska, Zamkowa)

KWW Rajmund Libera Podążamy ku lepszemu

  • BULAK Aleksander Mateusz 41 Krowiarki

KWW Tradycja, doświadczenie, rozwój

  • ŁYCZKO Monika Renata 52 Krowiarki

Obwód 11 (Amandów, Krowiarki (ulice: Leśna, Ogrodowa, Szkolna, Wyzwolenia)

KWW Rajmund Libera Podążamy ku lepszemu

  • OLBRICH Andrzej Marian 54 Krowiarki

KWW Tradycja, doświadczenie, rozwój

  • ZIEGLER Karolina Cecylia 23 Krowiarki

Obwód 12 (Maków)

KWW Rajmund Libera Podążamy ku lepszemu

  • KAPŁANEK-GRZYBEK Monika Maria 41 Maków

KWW Tradycja, doświadczenie, rozwój

  • KOLOWCA Witold Józef 57 Maków

Obwód 13 (Cyprzanów)

KWW Tradycja, doświadczenie, rozwój

  • PALISA Maria Joanna 48 Cyprzanów

Obwód 14 (Lekartów, Samborowice (ulica: Polna, Opawska 1, 3, 5, 7, 9 i 11)

KWW Tradycja, doświadczenie, rozwój

  • PARYS Piotr Paweł 53 Lekartów

Obwód 15 (Samborowice ulice: Długa, Opawska 4, 6, 8, 10, 12 - 78, Średnia)

KWW Tradycja, doświadczenie, rozwój

  • GAWLICA Ilona Maria 52 Samborowice