Piątek, 22 marca 2019

imieniny: Katarzyny, Bogusława, Kazimierza

RSS

Zapowiada się mocna rywalizacja o mandaty radnych w powiecie wodzisławskim. Kto wystartuje? [LISTA]

18.09.2018 13:40 | 0 komentarzy | mak

Podajemy dane Państwowej Komisji Wyborczej na temat kandydatów w wyborach do Rady Powiatu Wodzisławskiego. UWAGA! PKW będzie na bieżąco aktualizować dane. Gdy tylko pojawią się kolejne nazwiska kandydatów, uzupełnimy listę.

Zapowiada się mocna rywalizacja o mandaty radnych w powiecie wodzisławskim. Kto wystartuje? [LISTA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Okręg nr 1* (Gmina Gorzyce)

(numer na liście, nazwisko i imiona kandydata, wiek, miejsce zamieszkania)

KWW Głos Pokoleń:

1. SKATUŁA Tadeusz 67 Bluszczów

2. ŁOPUSZYŃSKI Jacek Norbert 44 Gorzyce

3. PAWELSKA Bettina Monika 42 Czyżowice

4. JASTRZĘBOWSKA - DUDEK Urszula Jadwiga 59 Gorzyce

5. HOJKA Marzena 38 Olza

6. OŚLIZŁO Piotr Antoni 66 Czyżowice


KWW Prawo i Sprawiedliwość:

1. KACAŁA Witold Bartłomiej 49 Rogów

2. GLENC Renata Maria 29 Gorzyczki

3. RADZIWOŁEK Krzysztof Franciszek 62 Gorzyce

4. PUCZKOWSKA - KALETA Roża Zdzisława 64 Turza Śląska

5. GRZEGORZEK Alicja Maria 50 Olza

6. NAWROCKI Robert Piotr 45 Czyżowice


KWW Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska:

1. RYBARZ Marek Jan 39 Bluszczów

2. RODAK Stefania Wanda 58 Czyżowice

3. GRAWŻEL Weronika Sabina 34 Wodzisław Śląski

4. ŁYP Helena 63 Bluszczów

5. MAKOWSKI Sebasian Andrzej 42 Rogów

6. STEMPNIAK Andrzej Edmund 52 Czyżowice


KW Zgoda i Rozwój

1. MATUSZEK Florian Antoni 61 Rogów

2. LUBSZCZYK Maria 55 Gorzyce

3. FOJCIK Marek Antoni 61 Czyżowice

4. GRZEŚ - CISZEK Barbara Ewa 37 Gorzyce

5. FOBER Jakub Jan 23 Olza

6. WAJSMAN Iwona Maria 33 Turza Śląska


KW Stowarzyszenie Wspólnota Samorządowa

1. GLENC Jerzy Lucjan 59 Rogów

2. ZIELECKA-PANEK Izabella Maria 47 Bełsznica

3. KRÓL Małgorzata 56 Czyżowice

4. SITEK Stanisław 61 Turza Śląska

5. MARKIEWICZ Justyna 55 Gorzyce

6. SOSNECKI Józef 58 Olza



Okręg nr 2** - (Gmina Wodzisław Śląski)

KWW Głos Pokoleń:

1. WYSTUB Sebastian 41 Wodzisław Śląski

2. CAPEK Bożena Regina 50 Wodzisław Śląski

3. KLIMEK Artur Paweł 24 Wodzisław Śląski

4. HEJCZYK Monika 43 Marklowice

5. WIERZBICKI Krzystof Marek 57 Wodzisław Śląski

6. BAUEREK Olga Jadwiga 30 Wodzisław Śląski

7. RIEDEL Patryk Łukasz 31 Wodzisław Śląski

8. DĄBROWSKA-PRUS Ewa Izabela 46 Wodzisław Śląski

9. KOSTUŃ Remigiusz Michał 31 Wodzisław Śląski

10. MOTYCZKA Danuta Agata 58 Rydułtowy


KWW Prawo i Sprawiedliwość:

1. ZALEWSKI Ryszard 53 Wodzisław Śląski

2. GÓRECKA Jolanta Małgorzata 52 Wodzisław Śląski

3. SZYMICZEK Alojzy Jan 69 Wodzisław Śląski

4. KAMIŃSKI Grzegorz Marek 52 Wodzisław Śląski

5. SZYSZKA Tadeusz Andrzej 63 Wodzisław Śląski

6. KOWOL Rajmund Alojzy 57 Wodzisław Śląski

7. CHRÓSZCZ Dorota Bogusława 39 Wodzisław Śląski

8. LIZINIEWICZ Izabela Bożena 51 Wodzisław Śląski

9. PRZYBYŁA Danuta Bernadeta 54 Wodzisław Śląski

10. KANIA Andrzej Józef 62 Wodzisław Śląski


KWW Zgoda i Rozwój:

1. SERWOTKA Ireneusz Jerzy 57 Wodzisław Śląski

2. STOLARSKA Joanna Maria 49 Wodzisław Śląski

3. KRZYSTAŁA Łukasz Wojciech 32 Wodzisław Śląski

4. BALCER Janusz Adam 52 Wodzisław Śląski

5. RYBKA Teresa 63 Wodzisław Śląski

6. PLEWNIA Szymon Witold 39 Wodzisław Śląski

7. MOŁDRZYK Katarzyna Hanna 42 Wodzisław Śląski

8. WOŚ Jan Krzysztof 44 Wodzisław Śląski

9. BOBER Wioletta Anna 46 Wodzisław Śląski

10. MITKO Wojciech 65 Wodzisław Śląski


KWW Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska:

1. NOWAK Mirosław Krzysztof 40 Wodzisław Śląski

2. POŁEDNIK Barbara Ewa 47 Wodzisław Śląski

3. MEISEL Mirosława Maria 63 Wodzisław Śląski

4. KOWOL Witold Dawid 32 Wodazisław Śląski

5. BANASIAK Małgorzata Zofia 48 Wodzisław Śląski

6. KORZEŃ Grzegorz Zbigniew 52 Wodzisław Śląski

7. ZAJĄC Edyta Maria 37 Wodzisław Śląski

8. BAŃCZYK Łucjan Walenty 68 Wodzisław Śląski

9. MUSIAŁ Barbara 65 Wodzisław Śląski

10. KUBICA Sławomir Daniel 35 Wodzisław Śląski


KWW Kukiz'15

1. MALINA Małgorzata 31 Radlin

2. MACHI Sebastian 46 Wodzisław Śląski

3. WESOŁOWSKA Katarzyna 36 Wodzisław Śląski

4. CHRAPEK Marcin Krzysztof 37 Czyżowice

5. OLECH Piotr 51 Wodzisław Śląski

6. GOŁDYN Julia Natalia 20 Wodzisław Śląski

7. WIKTOR-BIAŁECKA Małgorzata Jolanta 44 Wodzisław Śląski

8. URBANOWICZ Józef 58 Lubomia

9. MITKO Jarosław Marcin 46 Pszów


KWW Stowarzyszenie Wspólnota Samorządowa

1. BIAŁEK Anna Stanisława 62 Wodzisław Śląski

2. DURCZOK Grażyna Stanisława 64 Wodzisław Śląski

3. GRUSZKA Witold Marian 52 Wodzisław Śląski

4. JUZEK Roman Wawrzyn 70 Wodzisław Śląski

5. KRUFCZYK Leonard 59 Rydułtowy

6. KRZYŻAK Adam Antoni 64 Wodzisław Śląski

7. LORENC Maja Anna 33 Wodzisław Śląski

8. MIZIA Halina Aniela 58 Wodzisław Śląski

9. SOBALA Tadeusz Stanisław 63 Wodzisław Śląski

10. ZEMŁO Jan Adam 68 Wodzisław Śląski



Okręg nr 3*** (Gminy: Lubomia, Pszów)

KWW Głos Pokoleń:

1. SMUDA Krystyna Małgorzata 68 Lubomia

2. KOZUB Rudolf Franciszek 60 Syrynia

3. KUBICA Maria 66 Pszów

4. GOMOŁKA Andrzej 50 Pszów

5. BRODALA Dawid 45 Lubomia

6. JAMBOR Dominika Martyna 24 Pszów


KWW Prawo i Sprawiedliwość:

1. BALLARIN Janusz Henryk 45 Syrynia

2. GEBEL Romuald Stanisław 64 Pszów

3. SZAROWSKI Czesław 49 Pszów

4. PARMA Marta Bernadeta 23 Lubomia

5. WINKLER Sonia Katarzyna 38 Pszów

6. KABUT Teresa Regina 35 Pszów


KWW Zgoda i Rozwój:

1. HAWEL Marek Ludwik 49 Pszów

2. SZYMICZEK Krystyna 70 Syrynia

3. SZEWCZYK Marcin Łukasz 32 Pszów

4. KONIUSZY Justyna 33 Syrynia

5. STANEK Edyta Irena 42 Pszów

6. BUREK Jakub Sylwester 20 Pszów


KWW Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska:

1. KUCZERA Krystyna Irena 61 Syrynia

2. JĘDROŚKA Krzysztof Marian 57 Pszów

3. JANETA Maria Helena 57 Lubomia

4. WILHELM Marian Mikołaj 54 Pszów

5. GRÜTZ Artur 46 Pszów

6. SIKORA Cecylia Barbara 56 Pszów


KWW Stowarzyszenie Wspólnota Samorządowa:

1. BIZOŃ Leszek Piotr 59 Lubomia

2. BRACHMAŃSKA Katarzyna Barbara 50 Pszów

3. SKORUPA Krzysztof Mieczysław 38 Pszów

4. MACIEJEK-CZEPCZOR Ewa Maria 56 Pszów

5. CUCH Dawid Bogusław 31 Syrynia

6. SAWICKA-MUCHA Katarzyna Anna 45 Pszów

KWW Kukiz'15

1. MACIUGA Dawid Mariusz 25 Wodzisław Śląski

2. MITKO Joanna Danuta 45 Pszów

3. KRZYŻAK Kamil 24 Pszów

4. URBANOWICZ Ewelina 21 Lubomia



Okręg nr 4 **** (Gmina Rydułtowy)

KWW Stowarzyszenie Wspólnota Samorządowa:

1. NEWY Kornelia Anna 72 Rydułtowy

2. MANDERA Adam 52 Rydułtowy

3. BLOKESZ Janina Klara 55 Rydułtowy

4. SALWICZEK Jerzy Józef 60 Rydułtowy

5. KUCZERA Dariusz Antoni 51 Rydułtowy


KWW Prawo i Sprawiedliwość:

1. MAĆKOWSKA Danuta Zofia 55 Rydułtowy

2. MUSZALIK Arkadiusz Piotr 51 Rydułtowy

3. GÓRAL Mateusz 30 Rydułtowy

4. KACZOROWSKI Krzysztof Kamil 25 Rydułtowy

5. GŁODOWICZ Dominika Barbara 32 Rydułtowy


KWW Zgoda i Rozwój:

1. CHLEBIK - TUREK Janina Teresa 60 Rydułtowy

2. PIEPRZ Piotr Jan 29 Rydułtowy

3. PIĄTEK Dorota Marta 30 Rydułtowy

4. POKWICKI Jarosław Paweł 46 Rydułtowy

5. KÓZKA Grzegorz Jacek 23 Rydułtowy


KWW Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska:

1. SKOWRON Joanna Ewa 48 Rydułtowy

2. ROBAKOWSKI Mariusz 47 Pszów

3. RZACZEK Beata Katarzyna 45 Rydułtowy

4. SZUREK Sławomir Piotr 47 Rydułtowy

5. MACHNIK Henryk 75 Rydułtowy


KWW Głos Pokoleń

1. HAJDUK Henryk Paweł 65 Rydułtowy

2. KORUS Tomasz Jan 47 Rydułtowy

3. NAWRAT Halina 60 Rydułtowy

4. BRZĘCZEK Stanisław Jan 69 Rydułtowy

5. NOWICKA Sonia Mirosława 28 Rydułtowy

KWW Kukuz'15

1. RYC Dorota Katarzyna 36 Rydułtowy

2. OKSIUTA Sylwia Izabela 31 Rydułtowy

3. CICHY Tomasz Krzysztof 28 Radlin



Okręg nr 5 ***** (Gmina Radlin)

KWW Stowarzyszenie Wspólnota Samorządowa:

1. PODLEŚNY Zbigniew Stanisław 42 Radlin

2. KIEŁKOWSKA Gabriela Róża 55 Radlin

3. MAGIERA Jacek 54 Radlin

4. MATERZOK Martyna Ewa 24 Radlin

5. ZAMARSKI Piotr Walery 70 Radlin


KWW Prawo i Sprawiedliwość:

1. DĄBEK Sylwia Barbara 46 Radlin

2. RDUCH - KASZUBA Joanna Bogusława 44 Radlin

3. LECH Mirosław 51 Radlin

4. KLIMA Karol Jan 35 Radlin

5. GWOŹDZIK Aleksander Piotr 40 Radlin

KWW Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska:

1. SOBALA Piotr 51 Wodzisław Śląski

2. PORWOŁ Ewa Iwona 46 Radlin

3. MUSIOLIK Marek 43 Radlin



Okręg nr 6 ****** (Gminy: Godów, Marklowice, Mszana)

KWW Głos Pokoleń:

1. MARCOL Roman Antoni 68 Skrzyszów

2. KUCZA Bożena Maria 35 Łaziska

3. FILIPOWSKI Marian Piotr 65 Marklowice

4. FROS Marcin Ryszard 36 Krostoszowice

5. KŁOSEK Ewelina Elżbieta 41 Gołkowice

6. TOMALA Daria Anna 33 Skrbeńsko

7. KUŚ Irena Agnieszka 61 Mszana


KWW Prawo i Sprawiedliwość:

1. ANDRECZKO Mirosław Stanisław 38 Połomia

2. SITEK Tatiana Irena 50 Skrzyszów

3. ZOZWOREK - DZIWOKI Michalina Maria 48 Godów

4. KURDZIEL Franciszek 45 Gołkowice

5. KRÓTKI Barbara Gabriela 60 Marklowice

6. ŻELISZCZAK Gabriela Barbara 55 Marklowice

7. WITA Alojzy Antoni 60 Połomia


KWW Stowarzyszenie Wspólnota Samorządowa:

1. SOMERLIK Czesława Józefa 63 Marklowice

2. KWIATKOWSKA Edyta Czesława 37 Gołkowice

3. LEDWOŃ Mirela Maria 45 Mszana

4. WINKLER Halina Maria 47 Marklowice

5. KUCHARCZYK Franciszek Leon 37 Połomia

6. WINKLER Mirosław Leszek 56 Gogołowa

7. WALA Robert 35 Skrzyszów


KWW Zgoda i Rozwój

1. TOMICZEK Izabela Marianna 59 Godów

2. WROŃSKI Tadeusz Szymon 56 Połomia

3. PUKOWIEC Dorota Maria 56 Mszana

4. KORALEWSKI Edwin 59 Skrzyszów

5. HAWRYŁ Aleksandra Maria 33 Skrzyszów

6. GATNER - PIEKAR Beata Ewelina 47 Gołkowice

7. MARSZOLIK Ryszard 46 Marklowice


KWW Kukiz'15

1. WALICA Patryk Krzysztof 20 Gołkowice

2. ŚLIWA Adam Stanisław 26 Skrzyszów

3. GODNY Rafał 28 Mszana

4. KNURA Anna Elżbieta 30 Krostoszowice

5. WALICA Małgorzata Barbara 44 Gołkowice


KWW Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska:

1. SZYROKI Leszek Marek 46 Skrzyszów

2. GOJNY Justyna Maria 38 Marklowice

3. JAINTA Dariusz Hilary 46 Mszana