Niedziela, 21 kwietnia 2019

imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada

RSS

Wybory w gminie Krzyżanowice. Sprawdź, kto chce zostać radnym

18.09.2018 12:12 | 0 komentarzy | żet

Do wyborczej walki o mandaty w gminie Krzyżanowice staną KWW Mieszkańcy Gminy Krzyżanowice oraz KWW Grzegorza Utrackiego. Sprawdź, na kogo będziesz mógł zagłosować w swojej miejscowości.

Wybory w gminie Krzyżanowice. Sprawdź, kto chce zostać radnym
Kandydatami na wójta gminy Krzyżanowice są Grzegorz Utracki oraz Adam Smyczek, jednak trudno jest rządzić gminą bez większości w radzie...
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Okręg Nr 1 (Sołectwo Tworków, ulice: Księdza Bonczyka, Księdza Dzierżona, Kopernika, Krzyżanowska, Mickiewicza, 1 Maja, Odrzańska, Piaskowa, Wąska)

KWW Mieszkańców Gminy Krzyżanowice:

  • JANDA Małgorzata 54 Tworków

KWW Grzegorza Utrackiego:

  • LASAK Bernadetta Ewa 30 Tworków

Okręg nr 2 (Sołectwo Tworków, ulice: Dworcowa, Dworcowa PKP, Główna od nr 1 do nr 59, Kwiatowa, Ogrodowa, Parkowa, Polna, Raciborska od nr 1 do nr 15, Świętego Jana, Zamkowa, Żwirowa)

KWW Mieszkańców Gminy Krzyżanowice:

  • KRUPA Marek 48 Tworków

KWW Grzegorza Utrackiego:

  • BULENDA Andrzej Jan 42 Tworków

Okręg nr 3 (Sołectwo Tworków, ulice: Boczna, Główna od nr 60 do końca, Hanowiec, Księdza Gregora, Miarki, Nowa od nr 1 do nr 15a, Różana, Słoneczna, Sportowa, Wypoczynkowa)

KWW Mieszkańców Gminy Krzyżanowice:

  • HUPTAŚ Oliwer Piotr 28 Tworków

KWW Grzegorza Utrackiego:

  • DEMANET Marek Jan 41 Tworków

Okręg nr 4 (Sołectwo Tworków, ulice: Bolesławska, Długa, Drzymały, Nowa od nr 16 do końca, Księdza Doktora Weltzla, Młyńska, Południowa, Raciborska od nr 16 do końca, Stawowa, Zachodnia)

KWW Mieszkańców Gminy Krzyżanowice:

  • JÓŹWIAK Larysa Anna 21 Tworków

KWW Grzegorza Utrackiego:

  • CHRZIBEK Brunon Jan 68 Tworków

Okręg nr 5 (Sołectwo Roszków, ulice: Kolejowa, Krótka, Łąkowa, Nowa, Osiedlowa, Pomnikowa, Poprzeczna, Raciborska, Słoneczna, Wiejska)

KWW Mieszkańców Gminy Krzyżanowice:

  • BUGDOL Mirela Maria 29 Roszków

KWW Grzegorza Utrackiego:

  • STAŚ Józef Antoni 43 Roszków

Okręg nr 6 (Sołectwo Krzyżanowice, ulice: Akacjowa, Boczna, Główna, Kościelna, Lompy, Miarki, Mickiewicza, Moniuszki, Ogrodowa, Powstańców Śląskich, Wyzwolenia)

KWW Mieszkańców Gminy Krzyżanowice:

  • FICHNA Hubert Stanisław 50 Krzyżanowice

KWW Grzegorza Utrackiego:

  • GRZEGORCZYK Krystian Franciszek 33 Krzyżanowice

Okręg nr 7 (Sołectwo Krzyżanowice, ulice: 1 Maja, Dworcowa, Kolejowa, Krótka, Łąkowa, Odrzańska, Piaskowa, Poprzeczna, Słoneczna, Tworkowska)

KWW Mieszkańców Gminy Krzyżanowice:

  • FRYSZTAK Sławomir 37 Krzyżanowice

KWW Grzegorza Utrackiego:

  • BOŻEK Walter Józef 56 Krzyżanowice

Okręg nr 8 (Sołectwo Bieńkowice, ulice: Bojanowska, Łąkowa, Młyńska, Niwkowa, Raciborska, Rzemieślnicza, Wojnowska, Zachodnia)

KWW Mieszkańców Gminy Krzyżanowice:

  • FULNECZEK Mateusz Karol 29 Bieńkowice

KWW Grzegorza Utrackiego:

  • CWIK Roman Marek 39 Bieńkowice

Okręg nr 9 (Sołectwo Bieńkowice, ulice: Myśliwska, Odrzańska, Ogrodowa, Pomnikowa, Szkolna)

KWW Mieszkańców Gminy Krzyżanowice:

  • JANECKI Erwin Marcin 55 Bieńkowice

KWW Grzegorza Utrackiego:

  • WITECZEK Walter Henryk 48 Bieńkowice

Okręg nr 10 (Sołectwo Bolesław, ulice: Główna, Kowalowa, Krótka, Nowa, Polna, Społeczna, Środkowa, Tworkowska)

KWW Mieszkańców Gminy Krzyżanowice:

  • SZYMCZYNA Barbara Janina 49 Bolesław

KWW Grzegorza Utrackiego:

  • LASAK Agnieszka Anna 36 Bolesław

Okręg nr 11 (Sołectwo Chałupki, ulice: Boczna, Długa, Fabryczna, Odrzańska, Ogrodowa, Polna, Raciborska)

KWW Mieszkańców Gminy Krzyżanowice:

  • LUNIAK Grzegorz 40 Chałupki

KWW Grzegorza Utrackiego:

  • KACZOR Roman Leon 43 Chałupki

Okręg nr 12 (Sołectwo Chałupki, ulice: Bogumińska, 1 Maja, Kamykowa, Kopernika, Krótka, Kwiatowa, Łąkowa, Mickiewicza, Nowa, Plac Warszawski, Polowa, Poprzeczna, Powstańców Śląskich, Relaksowa, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Stare Chałupki, Szkolna, Vajdy, Wałowa, Zabełkowska)

KWW Mieszkańców Gminy Krzyżanowice:

  • TOWALSKI Daniel Jan 32 Chałupki

KWW Grzegorza Utrackiego:

  • TOPA Izabela Barbara 48 Chałupki

Okręg nr 13 (Sołectwo Owsiszcze, ulice: Graniczna, Krzywa, Krzyżanowicka, Leśna, Nowa, Okrężna, Opawska, Polna, Sportowa, Szkolna, Wąska, Wojska Polskiego, Wydale Sołectwo Nowa Wioska , ulice: Cegielniana, Główna, Leśna, Młodzieżowa, Wrzosowa)

KWW Mieszkańców Gminy Krzyżanowice:

  • KASZA-RZEŹNICKI Joanna Agnieszka 34 Owsiszcze

KWW Grzegorza Utrackiego:

  • MINKINA Piotr Adam 44 Owsiszcze

Okręg nr 14 (Sołectwo Rudyszwałd, ulice: Boczna, Cicha, Główna, Graniczna, Krótka, Młyńska, Osiedlowa, Polna, Poprzeczna, Rakowiec, Słoneczna, Wiejska, Wojsk Ochrony Pogranicza, Zabełkowska)

KWW Mieszkańców Gminy Krzyżanowice:

  • CIEŚLA Gabriela Maria 57 Rudyszwałd

KWW Grzegorza Utrackiego:

  • PŁACZEK Beata Maria 52 Rudyszwałd

Okręg nr 15 (Sołectwo Zabełków, ulice: Boczna, Bogumińska, Długa, Dolna, Domowa, Jana, Krótka, Łąkowa, Młyńska, Nowa, Odrzańska, Ogrodowa, Okrężna, Piesza, Podwórkowa, Polna, Powstańców Śląskich, Rakowiecka, Rudyszwałdzka, Rymera, Słoneczna, Spacerowa, Torowa, Zagumnie)

KWW Mieszkańców Gminy Krzyżanowice:

  • NAWROCKI Artur Błażej 35 Zabełków

KWW Grzegorza Utrackiego:

  • POMPA Anna Maria 30 Zabełków