Czwartek, 21 lutego 2019

imieniny: Eleonory, Kiejstuta, Fortunata

RSS

Lista kandydatów w wyborach do rady powiatu raciborskiego

18.09.2018 10:46 | 0 komentarzy | żet

Cztery komitety wyborcze startują w wyścigu o władzę w powiecie raciborskim (Razem dla Ziemi Raciborskiej, PiS, Koalicja Obywatelska PO i Nowoczesnej oraz TAK.). Podajemy dane Państwowej Komisji Wyborczej dotyczące wyborów do rady powiatu raciborskiego.

Lista kandydatów w wyborach do rady powiatu raciborskiego
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Okręg nr 1*

KWW Razem dla Ziemi Raciborskiej:

(numer na liście, nazwisko i imiona, wiek, miejsce zamieszkania)

  • 1 BEDRYJ Lidia Jadwiga 63 Racibórz
  • 2 CISZEK Krzysztof Jan 51 Racibórz
  • 3 JAMBOR Anna Maria 41 Racibórz
  • 4 KURPIS Marek Piotr 49 Racibórz
  • 5 OLSZOK Iwona Barbara 60 Racibórz
  • 6 PARYS Jerzy 64 Racibórz
  • 7 ŚMIAŁEK Beata Anna 42 Kornice
  • 8 ŚWIERCZEK Waldemar Wendelin 50 Racibórz
  • 9 WOLNY Ryszard Marcin 49 Racibórz

KW Prawo i Sprawiedliwość

  • 1 WACŁAWCZYK Dawid 38 Racibórz
  • 2 KONIECZNY Dominik Marek 44 Racibórz
  • 3 FRENCEL Teresa Wiktoria 66 Racibórz
  • 4 KIEDROWSKA Justyna 50 Racibórz
  • 5 WAŁACH Roman Konstanty 50 Racibórz
  • 6 PŁONKA Paweł 34 Racibórz
  • 7 SUSŁA Teresa 56 Racibórz
  • 8 MAKULEWICZ Małgorzata Magdalena 49 Racibórz
  • 9 FRĄCZEK Ryszard Arkadiusz 58 Racibórz

Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

  • 1 OLENDER Piotr Jan 58 Racibórz
  • 2 LEWANDOWSKA Ewa Urszula 54 Racibórz
  • 3 KOGUT Stanisław 53 Racibórz
  • 4 DUDEK Edyta Ritta 50 Racibórz
  • 5 MĄDRZYŃSKI Marek Tadeusz 55 Racibórz
  • 6 DURKA Maria Ewa 40 Racibórz
  • 7 WIEDER Piotr Józef 56 Racibórz
  • 8 MARKIEWKA-BANIA Joanna Aleksandra 28 Racibórz
  • 9 ORTMANNS Zuzanna Gabriela 55 Racibórz

KWW TAK.

  • 1 ADAMSKI Bartłomiej Jerzy 48 Racibórz
  • 2 GRZECZNY Dariusz Jan 56 Racibórz
  • 3 KOPCZEWSKA Marzena Beata 47 Racibórz
  • 4 MAJEWSKA Urszula 58 Kobyla
  • 5 PALETTA Krystian Alfred 54 Pietrowice Wielkie
  • 6 RACZEK Cezary Adam 54 Racibórz
  • 7 SZARATA-KUKLEWICZ Daniela Maria 42 Samborowice
  • 8 SZCZEPAŃSKI Zbysław Olgierd 73 Racibórz
  • 9 SZYMAŃSKA Anna Maria 37 Rudnik


Okręg nr 2**

KWW Razem dla Ziemi Raciborskiej:

  • 1 COFAŁA Tomasz Zygmunt 44 Racibórz
  • 2 ĆWIK Teresa Wanda 56 Racibórz
  • 3 KURPIS Adam Stanisław 38 Racibórz
  • 4 LOCH Janusz Edward 71 Racibórz
  • 5 SZCZYGIELSKA Małgorzata Krystyna 54 Racibórz
  • 6 LENCZYK Stanisława Danuta 48 Racibórz

KW Prawo i Sprawiedliwość:

  • 1 DUTKIEWICZ Katarzyna Maria 44 Racibórz
  • 2 KUSY Tomasz Bogumił 43 Racibórz
  • 3 BISKUP Elżbieta 53 Racibórz
  • 4 ŁUKOSZEK Dariusz 39 Racibórz
  • 5 SMOLEŃ Wiesław Adam 50 Racibórz
  • 6 FRĄCZEK Maria Danuta 61 Racibórz

Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska:

  • 1 WIERZBICKI Artur Jarosław 43 Racibórz
  • 2 JANECZEK-DWORNIK Grażyna Anna 51 Racibórz
  • 3 WOLNY Alan Mateusz 35 Racibórz
  • 4 SOCHACKI Zenon Czesław 59 Racibórz
  • 5 NOWAK Izabela Irena 43 Racibórz

KWW TAK.

  • 1 DELONG Anna Katarzyna 40 Racibórz
  • 2 HANDZIUK Marcin Jakub 44 Racibórz
  • 3 JANKOWSKA Bogumiła Małgorzata 54 Racibórz
  • 4 MYŚLIWY Marta Anna 28 Racibórz
  • 5 NIŻBORSKI Janusz 46 Racibórz
  • 6 OSTROWSKI Jacek Tomasz 46 Racibórz


Okręg nr 3***

KWW Razem dla Ziemi Raciborskiej:

  • 1 APOLLO Kinga Jolanta 54 Siedliska
  • 2 BADURCZYK Jan Andrzej 46 Łubowice
  • 3 CHROBOCZEK Andrzej Ernest 59 Nędza
  • 4 PLURA Adrian Franciszek 46 Samborowice
  • 5 SZAJT Edyta Weronika 61 Górki Śląskie
  • 6 TOMALA Monika Sylwia 44 Budziska
  • 7 WIŚNIEWSKA Katarzyna Anna 38 Racibórz

KW Prawo i Sprawiedliwość:

  • 1 MARCOL Franciszek 49 Nędza
  • 2 KOWOL Bernard Marek 50 Kuźnia Raciborska
  • 3 MIKOŁAJCZYK Sebastian Marcin 34 Brzeźnica
  • 4 MACHECKA Katarzyna Jolanta 38 Nędza
  • 5 SOCHIERA Dorota 53 Rudnik
  • 6 NOWAKOWSKA Celina Anna 50 Kuźnia Raciborska
  • 7 TOMASIAK Grzegorz Stanisław 32 Rudy

Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska:

  • 1 GUMIENIAK Władysław 72 Kuźnia Raciborska
  • 2 SCHOLZ Piotr Paweł 52 Nędza
  • 3 KOSEL Alicja Maria 23 Rudnik
  • 4 KURCZ Zofia Anna 54 Rudnik

KWW TAK.

  • 1 FALIŃSKA Renata Joanna 55 Racibórz
  • 2 JANIK Stanisław Marian 44 Modzurów
  • 3 RADAJ Leszek Grzegorz 39 Nędza


Okręg nr 4****

KWW Razem dla Ziemi Raciborskiej:

  • 1 ABRAHAMCZYK Brygida Maria 57 Krzanowice
  • 2 DUDA Irena Maria 53 Pietraszyn
  • 3 KURA Eugeniusz Wiktor 56 Pogrzebień
  • 4 NIEWIERA Adrian Paweł 47 Samborowice
  • 5 STUKATOR Józef Teodor 65 Pogrzebień
  • 6 SWOBODA Grzegorz Mirosław 37 Tworków
  • 7 WAJDA Adam Jerzy 42 Pietrowice Wielkie
  • 8 WIDERA Ewa Lidia 39 Chałupki

KW Prawo i Sprawiedliwość:

  • 1 BOLIK Szymon Krystian 31 Krowiarki
  • 2 GAŁKOWSKA Danuta 43 Krzanowice
  • 3 WASICZEK Marian Józef 50 Krzanowice
  • 4 MURA Łukasz Franciszek 31 Owsiszcze
  • 5 KLESZCZYŃSKI Grzegorz Adam 28 Kornowac
  • 6 OSADCÓW Ryszard Antoni 64 Pogrzebień
  • 7 MISZTAL Elżbieta Maria 33 Racibórz
  • 8 KLIMKOWSKA Czesława 68 Racibórz
  • 9 POLOWY Elwira Katarzyna 51 Racibórz

Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska:

  • 1 NIEDŹWIECKI Władysław Józef 77 Pietrowice Wielkie
  • 2 KRAJCZY Dominika Anna 22 Krzanowice
  • 3 BUBAN Zuzanna Maria 44 Samborowice
  • 4 WŁASIEWICZ Gabriela Agnieszka 41 Rudnik
  • 5 LENARTOWICZ Paweł Jan 23 Krzanowice

KWW TAK.

  • 1 JENDRYSIK Adrian Józef 34 Tworków
  • 2 KAPIAS Adam Grzegorz 61 Chałupki
  • 3 PALETTA Małgorzata Maria 47 Pietrowice Wielkie


* Okręg nr 1: Gmina: Racibórz, ulice: Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Agaty, Agnieszki, Akacjowa, Aleksandra Fredry, Alojzego Nowary, Alojzego Segeta, Antoniego Kapuścika, Arcybiskupa Józefa Gawliny, Arki Bożka, Armii Krajowej, Babicka, Bankowa, Barbary, Bartka Lasoty, Bartosza Głowackiego, Basztowa, Bielska, Bitwy Olzańskiej, Boczna, Bogumińska, Bojanowska, Bolesława Prusa, Bosacka, Browarna, Brzeska, Brzozowa, Bydgoska, Cecylii, Cegielniana, Ciechowicka, Cieszyńska, Cygarowa, Cypriana Kamila Norwida, Cyryla Ratajskiego, Czekoladowa, Czynu Społecznego, Dębiczna, Dębniki, Długa, Dobra, Doktora Józefa Rostka, Doktora Juliusza Rogera, Drewniana, Działdowska, Elizy Orzeszkowej, Elżbiety, Emanuela Smółki, Emilii Plater, Fabryczna, Filmowa, Fiołkowa, Floriana, Franciszka Goduli, Franciszka Grzonki, Franciszka Siwonia, Fryderyka Chopina, Gajowa, Gamowska, Gdyńska, Generała Józefa Bema, Gimnazjalna, Gliniana, Gliwicka, Głubczycka, Gnieźnieńska, Gospodarcza, Górnośląska, Grabowa, Graniczna, Grobla, Grunwaldzka, Gustawa Morcinka, Gwiaździsta, Handlowa, Henryka Jordana, Henryka Sienkiewicza, Hetmańska, Hulczyńska, Huzarska, Ignacego Fojcika, Jagielnia, Jagodowa, Jakuba Mandrysza, Jana, Jana Badury, Jana Karola Maćkowskiego, Jana Kilińskiego, Jana Kochanowskiego, Jana Matejki, Jana Wyglendy, Janusza Korczaka, Jasna, Jaśminowa, Jeziorowa, Josepha von Eichendorffa, Józefa Chudoby, Józefa Rymera, Juliana Ordona, Juliusza Ligonia, Kanałowa, Kapitana Serafina Myśliwca, Karola, Karola Szymanowskiego, Karola Tomali, Kaspra Adamczyka, Kasztanowa, Katarzyny, Kazimierza Malczewskiego, Klasztorna, Klonowa, Kobylska, Kolejowa, Kombatantów, Komunalna, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Kornela Makuszyńskiego, Kosmonautów, Kosynierów, Kościelna, Kowalska, Kozielska, Kręta, Króla Bolesława Chrobrego, Króla Jana III Sobieskiego, Króla Kazimierza Wielkiego, Króla Stefana Batorego, Króla Władysława Łokietka, Królewska, Królowej Jadwigi, Krótka, ks. Józefa Londzina, ks. Piotra Skargi, ks. Stanisława Staszica, Książęca, Księcia Henryka Pobożnego, Księcia Leszka Raciborskiego, Księcia Przemysława, Księżycowa, Kwiatowa, Lecznicza, Lekarska, Leona Czogały, Leopolda Staffa, Letnia, Leśna, Lipowa, Lotnicza, Ludwika, Ludwika Waryńskiego, Lunonautów, Lwowska, Łąkowa, Łużycka, 1 - ego Maja, Malinowa, Marcina Kopca, Mariańska od nr 1 - 47 nieparzyste i od nr 2 - 78 parzyste, Marii Konopnickiej, Marii Rodziewiczówny, Marii Skłodowskiej-Curie, Markowicka, Marty, Michała Drzymały, Miechowska, Mieszka I Raciborskiego, Mikołaja, Mikołaja Kopernika, Mikołowska, Miodowa, Młyńska, Morawska, Myśliwska, Nad Koleją, Nad Potokiem, Nieboczowska, Nowa, Nowomiejska, Odpoczynkowa, Odrodzenia, Odrzańska, Ogrodowa, Olchowa, Olimpijczyka, Olszynkowa, Opawska do nr 87, Opolska, Ostrógska, Owocowa, Parkowa, Pawła, Piaskowa, Piastowska, Pionierów, Piotrowska, Piwna, Plac Dominikański, Plac Dworcowy, Plac Jana Długosza, Plac Konstytucji 3 Maja, Plac Króla Władysława Jagiełły, Plac Księżnej Olki Piastówny, Plac Mostowy, Plac Stefana Okrzei, Plac Targowy, Plac Wolności, Plac Zakopiański, Plac Zofii Nałkowskiej, Plebiscytowa, Pocztowa, Pod Lasem, Pod Lipami, Pod Widokiem, Podmiejska, Podwale, Pogodna, Pogrzebieńska, Pogwizdowska, Pomnikowa, Poprzeczna, Porzeczkowa, Powstańców Śląskich, Poziomkowa, Poznańska, Promenada, Przejazdowa, Rolna, Różana, Rudnicka, Rudzka, Rybna, Rybnicka, Rynek, Rzeczna, Rzemieślnicza, Rzeźnicza, Sadowa, Sejmowa, Słoneczna, Słoneczny Stok, Solna, Sosienkowa, Sosnowiecka, Spokojna, Społeczna, Spółdzielcza, Srebrna, Stalowa, Stanisława Moniuszki, Starowiejska od nr 1 - 67 nieparzyste i od nr 2 - 44 parzyste, Stawowa, Stefana Drzewieckiego, Stefanii Sempołowskiej, Strażacka, Studzienna, Sudecka, Szewska, Szkolna, Śląska, Śliska, Środkowa, Świerkowa, Tadeusza Kościuszki, Tarnowska, Tęczowa, Topolowa, Torowa, Toruńska, Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół", Transportowa, Tulipanowa, Tunelowa, Urbana, Walentego Ciemięgi, Walentego Zająca, Wandy, Warzywna, Wawrzyńca, Wąska, Węglowa, Wiatrakowa, Widokowa, Wileńska, Willowa, Wiosenna, Wiśniowa, Wita Stwosza, Władysława Broniewskiego, Władysława Reymonta, Wodna, Wojciecha Korfantego, Wojnowicka, Wojska Polskiego, Wschodnia, Wrzosowa, Wybrzeżna, Wygonowa, Wysoka, Za Dębiczem, Zaciszna, Zakładowa, Zamkowa, Zborowa, Zielona, Złota, źródlana, Żurawia, Żwirki i Wigury.

** Okręg nr 2: Gmina: Racibórz, ulice: Aleja Ojca Johannesa Leppicha, Anny, Antoniego Pośpiecha, Bolesława Leśmiana, Bukowa, Bułgarska, Chłopska, Chorwacka, Chorzowska, Cmentarna, Czeska, Częstochowska, Dolna, Dworska, Folwarczna, Francuska, Gdańska, Generała Jarosława Dąbrowskiego, Górna, Gruntowa, Hetmana Jana Karola Chodkiewicza, Hetmana Jana Zamoyskiego, Hetmana Stanisława Żółkiewskiego, Hetmana Stefana Czarnieckiego, Hugo Kołłątaja, Jana Kasprowicza, Jana Pawła II, Józefa Chełmońskiego, Józefa Lompy, Juliana Tuwima, Juliusza Kossaka, Juliusza Słowackiego, Kamienna, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Karola Miarki, Katowicka, Kazimierza Wierzyńskiego, Kolonialna, Koszalińska, ks. Prałata Bernarda Gadego, Litewska, Mała, Mariańska od nr 49 - 105 nieparzyste i od nr 80 - 168 parzyste, Mysłowicka, Norberta Bończyka, Nowy Zamek, Ocicka, Opawska od nr 88, Osiedleńcza, Pastora Franciszka Michejdy, Pawła Stalmacha, Plac Bohaterów Westerplatte, Polna, Pracy, Pszczyńska, Radosna, Senatorska, Słowacka, Stanisława Wyspiańskiego, Starowiejska od nr 46 - 152 parzyste i od nr 69 - 171 nieparzyste, Stefana Żeromskiego, Szczecińska, Szczęśliwa, Szwajcarska, Wałbrzyska, Warszawska, Wczasowa, Wesoła, Węgierska, Wiejska, Wiktora Różyckiego, Winna, Włoska, Wrocławska, Zakopiańska, Zbożowa, Żorska, Żwirowa.

*** Okręg nr 3: Gmina: Kuźnia Raciborska, Rudnik, Nędza.

**** Okręg nr 4: Gmina: Krzyżanowice, Kornowac, Krzanowice, Pietrowice Wielkie.