Sobota, 7 grudnia 2019

imieniny: Marcina, Ambrożego, Agatona

RSS

Wybory 2018. Sprawdź, kto kandyduje do Rady Miasta Racibórz

18.09.2018 08:52 | 6 komentarzy | żet
Ostatnia aktualizacja: 24.09.2018 11:09

Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała listy kandydatów w wyborach do Rady Miasta Racibórz.

Wybory 2018. Sprawdź, kto kandyduje do Rady Miasta Racibórz
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Okręg 1*

KWW Razem dla Raciborza i Mirosław Lenk

(numer na liście, nazwisko i imiona kandydata, wiek)

  • 1 FICA Marcin Sebastian 55
  • 2 HENEK-WYPIOR Justyna Maria 39
  • 3 JURCZYK Aneta Barbara 25
  • 4 KULIGA Michał Adam 35
  • 5 KURYŁOWICZ Tomasz Piotr 35
  • 6 MORKA Piotr 59
  • 7 SPANDEL-PIWOWAR Izabela Anna 45
  • 8 SZCZYGIELSKI Wiesław Szczepan 55
  • 9 ŻYLAK Irena Teresa 50

KW Łączy nas Racibórz

  • 1 NOWACKA Ludmiła Elżbieta 58
  • 2 SKÓRA Danuta Irena 60
  • 3 ZIEMKIEWICZ Sabina Aleksandra 42
  • 4 MARCÓW Katarzyna 40
  • 5 SWADŹBA Mieczysław 65
  • 6 TUMULA Daniel Łukasz 35
  • 7 ZŁOCZOWSKI Krzysztof Jan 41

KWW Dariusz Polowy - Racibórz może być wielki

  • 1 RONIN Anna Kazimiera 41
  • 2 KLIMA Piotr Paweł 64
  • 3 BIELIŃSKI Tomasz 38
  • 4 NOWOSIELSKA-SWADŹBA Danuta Teresa 56
  • 5 MARCINKÓW Mirosław Stanisław 37
  • 6 ZIÓŁKOWSKA Monika Katarzyna 38
  • 7 CHOJECKA Marta Justyna 23
  • 8 RUBIŚ Sławomir Szymon 35
  • 9 GADZICKA Irena 57

KWW Michała Fity

  • 1 POZNAKOWSKA Justyna Magdalena 43
  • 2 GALLI Józef Alojzy 38
  • 3 JAKOSZ Grzegorz Zdzisław 38
  • 4 GRUSZKA Franciszka Genowefa 70
  • 5 JANICZKO Wojciech Andrzej 53
  • 6 MIELNICZYN Piotr Paweł 51
  • 8 STAJNER Emilia Łucja 35
  • 9 WOLNA Jolanta Marzena 45

KWW TAK

  • 1 CIESIELSKI Ireneusz Mirosław 56
  • 2 CZOPEK Adrianna Barbara 21
  • 3 KOZIARSKI Robert Mariusz 46
  • 4 MODRZEJEWSKA Barbara Magdalena 22
  • 5 MROS-JASZEWSKA Beata Anna 52
  • 6 MYŚLIWY Krzysztof 52
  • 7 NOWAK Witold 69
  • 8 SINIAKIEWICZ Daniel Andrzej 38
  • 9 TEODOROWICZ Katarzyna Elżbieta 34


Okręg 2**

KWW Razem dla Raciborza i Mirosław Lenk

  • 1 BIAŁUSKA Irena Joanna 64
  • 2 BOROWIK Stanisław 61
  • 3 KOMOR Marcin 44
  • 4 OSTROWICZ Witold Cezary 50
  • 5 RYCKA Paweł Sebastian 42
  • 6 SOROKA Magdalena Maria 53
  • 7 SZYJKA Beata Lucyna 47
  • 8 ŚWIERCZEK Natalia Maria 24
  • 9 WYGLENDA Eugeniusz Henryk 60
  • 10 ZIMNICKI Marek Janusz 44

KW Łączy nas Racibórz

  • 1 HRYNIEWICZ Danuta Bronisława 64
  • 2 PIETRZAK-TYCHY Bożena Iweta 43
  • 3 OBARYMSKA Krystyna 60
  • 4 MAJCHEREK Maciej Andrzej 28
  • 5 JABŁONKA Tomasz Marcin 41
  • 6 JAWOROWSKI Jarosław Paweł 31
  • 7 HYJEK Wojciech Paweł 31
  • 8 RUDZKI Jerzy Marian 69

KWW Dariusz Polowy - Racibórz może być wielki

  • 1 TOMASZEWSKA Zuzanna Urszula 35
  • 2 FIOŁKA Leon 68
  • 3 KUSY Magdalena Wiesława 41
  • 4 BORDO Łukasz Dawid 31
  • 5 SKRZYMOWSKA Elżbieta Maria 35
  • 6 KASIUCHNICZ Aleksander Ryszard 39
  • 7 PRZYBYŁA Andrzej Piotr 46
  • 8 MENDELSKA Edyta 41
  • 9 GŁÓWKA Katarzyna Agata 35
  • 10 MORAŃSKI Andrzej 64

KWW Michała Fity

  • 1 CZERNER Marian Aleksander 46
  • 2 KRYK Gabriela Helena 51
  • 3 RZEPIEL Joanna Maria 41
  • 4 SZUKALSKI Michał Stanisław 29
  • 5 BŁAJDA Wojciech Mieczysław 44
  • 6 JASZCZYSZYN Dawid Krystian 30
  • 7 MORAŃSKI Tomasz 36
  • 8 KIDERYS Przemysław Dominik 25
  • 9 MOLĘDA Elżbieta Grażyna 51
  • 10 BUCHTA Jadwiga Małgorzata 65

KWW TAK.

  • 1 BRACHMAN Anna Maria 32
  • 2 DĘBINA Jerzy 60
  • 3 GAWENDA Marta Justyna 43
  • 4 JANUS Marcin Krzysztof 38
  • 5 KLIMASZKA Sabina Katarzyna 40
  • 6 KLIMEK Dorota 52
  • 7 MICZEK Michał Jerzy 36
  • 8 RASEK Joanna Małgorzata 41
  • 9 ŚLIWICKI Andrzej Ignacy 56
  • 10 ZIELIŃSKI Szymon 32

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

  • 1 MACKIEWICZ Samson 18
  • 2 SZOTEK Nikodem Dominik 18
  • 3 KAŁUŻYŃSKA Bożena 58
  • 4 CHWALCZYK Szymon Paweł 19
  • 5 PANUSZEWSKI Stanisław 55
  • 6 MACKIEWICZ Justyna 38
  • 7 WYGLENDA Aleksandra Weronika 19


Okręg 3***

KWW Razem dla Raciborza i Mirosław Lenk

  • 1 HALFAR Barbara 42
  • 2 FICA Kornelia Monika 52
  • 3 KRUK Katarzyna 51
  • 4 KUŚNIERZ Andrzej Józef 50
  • 5 LENK Mirosław 60
  • 6 MAINUSZ Henryk Hubert 62
  • 7 PRUSZAK Leszek Andrzej 43
  • 8 SŁOTWIŃSKA Krystyna Maria 69
  • 9 WIECHA Jan 65
  • 10 WIŚNIEWSKI Jerzy 48

KW Łączy nas Racibórz

  • 1 KLIMASZEWSKA Krystyna Barbara 57
  • 2 CZECH-MAJER Magdalena Anna 43
  • 3 JĘDRZEJEWSKA Irena Danuta 43
  • 4 ADAMCZYK-MOTYKA Agnieszka 42
  • 5 MAJER Krystian Robert 42
  • 6 SZMIG Tomasz Tadeusz 37
  • 7 ŻURAWIK Piotr Jan 29
  • 8 SZWEDA Przemysław Jarosław 47

KWW Dariusz Polowy - Racibórz może być wielki (na podstawie danych KWW)

  • 1. POLOWY Dariusz 
  • 2. WACŁAWCZYK Anna 
  • 3. DOMINIAK Piotr 
  • 4. ŁĘSKI Jarosław 
  • 5. KLIMASZEWSKA Ewa 
  • 6. MOTYLEWICZ Marek 
  • 7. MUCHA Anna 
  • 8. ZIPPEL Monika 
  • 9. MARCHWIAK Mariusz 
  • 10. SENFTLEBEN Anna 

KWW Michała Fity

  • 1 FITA Michał Roman 40
  • 2 SZUKALSKA Anna Beata 44
  • 3 ŁOMNICKI Dawid Sebastian 24
  • 4 PROCAJŁO Grzegorz Paweł 35
  • 5 WAWRZYKOWSKA-PIETRASINA Krystyna Wiktoria 62
  • 6 LUDWIKOWSKI Kamil Mateusz 30
  • 7 DULIAN Włodzimierz Kazimierz 62
  • 8 DOCZUMIŃSKI Marcin Łukasz 40
  • 9 KSIĄŻEK Katarzyna Michalina 33
  • 10 BOZIO-PAŁYGA Zuzanna Karolina 43

KWW TAK.

  • 1 CZERNY Olga 35 Racibórz
  • 2 GRABIEC Justyna Maria 27
  • 3 JARZOMBEK Rafał Paweł 40
  • 4 KOBYLAK Zygmunt Zenon 53
  • 5 LITEWKA-KOBYŁKA Alina Zdzisława 63
  • 6 MAKOHON-CIESIELSKA Elżbieta Beata 45
  • 7 MALIK-KĘSICKA Małgorzata Maria 51
  • 8 NIEZNAŃSKI Tadeusz 67
  • 9 RAPNICKI Marek Antoni 62
  • 10 SIORAK Lucjan Józef 37


Okręg 1 (wykaz ulic): Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Agaty, Agnieszki, Aleksandra Fredry, Alojzego Nowary, Alojzego Segeta, Antoniego Kapuścika, Arki Bożka, Armii Krajowej, Babicka, Bankowa, Basztowa, Bielska, Boczna, Bosacka, Browarna, Brzozowa, Cecylii, Cegielniana, Ciechowicka, Cygarowa, Cypriana Kamila Norwida, Cyryla Ratajskiego, Czekoladowa, Dębniki, Długa, Doktora Juliusza Rogera, Drewniana, Elizy Orzeszkowej, Elżbiety, Franciszka Goduli, Franciszka Grzonki, Franciszka Siwonia, Fryderyka Chopina, Gamowska, Gdyńska, Gimnazjalna, Gliwicka, Głubczycka, Gospodarcza, Górnośląska, Grabowa, Grobla, Gustawa Morcinka, Henryka Jordana, Hetmańska, Huzarska, Ignacego Fojcika, Jana, Jana Karola Maćkowskiego, Jana Wyglendy, Józefa Rymera, Juliana Ordona, Juliusza Ligonia, Karola, Kasztanowa, Katarzyny, Kazimierza Malczewskiego, Klasztorna, Klonowa, Kombatantów, Komunalna, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Kosynierów, Kościelna, Kowalska, Kozielska, Króla Bolesława Chrobrego, Króla Kazimierza Wielkiego, Króla Stefana Batorego, Króla Władysława Łokietka, Królewska, Królowej Jadwigi, ks. Józefa Londzina, Książęca, Kwiatowa, Lecznicza, Leopolda Staffa, Letnia, Lotnicza, Mariańska od nr 1–47 nieparzyste i od nr 2–78 parzyste, Marii Rodziewiczówny, Mikołaja, Mikołaja Kopernika, Miodowa, Młyńska, Morawska, Nad Koleją, Nowa, Nowomiejska, Odrodzenia, Odrzańska, Olimpijczyka, Opolska, Ostrógska, Owocowa, Pionierów, Piotrowska, Piwna, Plac Dominikański, Plac Dworcowy, Plac Jana Długosza, Plac Księżnej Ofki Piastówny, Plac Mostowy, Plac Stefana Okrzei, Plac Targowy, Plac Wolności, Plac Zofii Nałkowskiej, Plebiscytowa, Pocztowa, Podmiejska, Podwale, Pogodna, Porzeczkowa, Powstańców Śląskich, Przejazdowa, Rolna, Różana, Rudnicka, Rudzka, Rybna, Rynek, Rzeczna, Rzemieślnicza, Rzeźnicza, Słoneczny Stok, Solna, Spółdzielcza, Starowiejska od nr 1–67 nieparzyste i od nr 2–44 parzyste, Stefanii Sempołowskiej, Szewska, Śląska, Środkowa, Tęczowa, Toruńska, Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół”, Walentego Zająca, Warzywna, Węglowa, Wita Stwosza, Władysława Reymonta, Wodna, Wojciecha Korfantego, Wojska Polskiego, Wrzosowa, Wybrzeżna, Zamkowa, Zborowa, Żurawia.

Okręg 2 (wykaz ulic): Akacjowa, Arcybiskupa Józefa Gawliny, Barbary, Bartka Lasoty, Bartosza Głowackiego, Bitwy Olzańskiej, Bogumińska, Bojanowska, Bolesława Prusa, Brzeska, Bydgoska, Cieszyńska, Czynu Społecznego, Dębiczna, Dobra, Doktora Józefa Rostka, Działdowska, Emanuela Smołki, Emilii Plater, Fabryczna, Filmowa, Fiołkowa, Floriana, Gajowa, Generała Józefa Bema, Gliniana, Gnieźnieńska, Graniczna, Grunwaldzka, Gwiaździsta, Handlowa, Henryka Sienkiewicza, Hulczyńska, Jagielnia, Jagodowa, Jakuba Mandrysza, Jana Badury, Jana Kilińskiego, Jana Kochanowskiego, Jana Matejki, Janusza Korczaka, Jasna, Jaśminowa, Jeziorowa, Josepha von Eichendorffa, Józefa Chudoby, Kanałowa, Kapitana Serafina Myśliwca, Karola Szymanowskiego, Karola Tomali, Kaspra Adamczyka, Kobylska, Kolejowa, Kornela Makuszyńskiego, Kosmonautów, Kręta, Króla Jana III Sobieskiego, Krótka, ks. Piotra Skargi, ks. Stanisława Staszica, Księcia Henryka Pobożnego, Księcia Leszka Raciborskiego, Księcia Przemysława, Księżycowa, Lekarska, Leona Czogały, Leśna, Lipowa, Ludwika, Ludwika Waryńskiego, Lunonautów, Lwowska, Łąkowa, Łużycka, 1 - go Maja, Malinowa, Marcina Kopca, Marii Konopnickiej, Marii Skłodowskiej-Curie, Markowicka, Marty, Michała Drzymały, Miechowska, Mieszka I Raciborskiego, Mikołowska, Myśliwska, Nad Potokiem, Nieboczowska, Odpoczynkowa, Ogrodowa, Olchowa, Olszynkowa, Opawska do nr 87, Parkowa, Pawła, Piaskowa, Piastowska, Plac Konstytucji 3 Maja, Plac Króla Władysława Jagiełły, Plac Zakopiański, Pod Lasem, Pod Lipami, Pod Widokiem, Pogrzebieńska, Pogwizdowska, Pomnikowa, Poprzeczna, Poziomkowa, Poznańska, Promenada, Rybnicka, Sadowa, Sejmowa, Słoneczna, Sosienkowa, Sosnowiecka, Spokojna, Społeczna, Srebrna, Stalowa, Stanisława Moniuszki, Stawowa, Stefana Drzewieckiego, Strażacka, Studzienna, Sudecka, Szkolna, Śliska, Świerkowa, Tadeusza Kościuszki, Tarnowska, Topolowa, Torowa, Transportowa, Tulipanowa, Tunelowa, Urbana, Walentego Ciemięgi, Wandy, Wawrzyńca, Wąska, Wiatrakowa, Widokowa, Wileńska, Willowa, Wiosenna, Wiśniowa, Władysława Broniewskiego, Wojnowicka, Wschodnia, Wygonowa, Wysoka, Za Dębiczem, Zaciszna, Zakładowa, Zielona, Złota, Źródlana, Żwirki i Wigury.

Okręg 3 (wykaz ulic): Aleja Ojca Johannesa Leppicha, Anny, Antoniego Pośpiecha, Bolesława Leśmiana, Bukowa, Bułgarska, Chłopska, Chorwacka, Chorzowska, Cmentarna, Czeska, Częstochowska, Dolna, Dworska, Folwarczna, Francuska, Gdańska, Generała Jarosława Dąbrowskiego, Górna, Gruntowa, Hetmana Jana Karola Chodkiewicza, Hetmana Jana Zamoyskiego, Hetmana Stanisława Żółkiewskiego, Hetmana Stefana Czarnieckiego, Hugo Kołłątaja, Jana Kasprowicza, Jana Pawła II, Józefa Chełmońskiego, Józefa Lompy, Juliana Tuwima, Juliusza Kossaka, Juliusza Słowackiego, Kamienna, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Karola Miarki, Katowicka, Kazimierza Wierzyńskiego, Kolonialna, Koszalińska, ks. Prałata Bernarda Gadego, Litewska, Mała, Mariańska od nr 49–105 nieparzyste i od nr 80–168 parzyste, Mysłowicka, Norberta Bończyka, Nowy Zamek, Ocicka , Opawska od nr 88 , Osiedleńcza, Pastora Franciszka Michejdy, Pawła Stalmacha, Plac Bohaterów Westerplatte, Polna, Pracy, Pszczyńska, Radosna, Senatorska, Słowacka, Stanisława Wyspiańskiego, Starowiejska od nr 46–152 parzyste i od nr 69–171 nieparzyste, Stefana Żeromskiego, Szczecińska, Szczęśliwa, Szwajcarska, Wałbrzyska, Warszawska, Wczasowa, Wesoła, Węgierska, Wiejska, Wiktora Różyckiego, Winna, Włoska, Wrocławska, Zakopiańska, Zbożowa, Żorska, Żwirowa.