Niedziela, 11 kwietnia 2021

imieniny: Filipa, Leona, Jaromira

RSS

Dariusz Polowy jednoczy raciborską opozycję

18.09.2018 08:00 | 30 komentarzy | MP

Anna Ronin przyłącza się do ruchu Dariusza Polowego.

Dariusz Polowy jednoczy raciborską opozycję
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Szanowni Państwo! Po długim namyśle i dokładnym rozważeniu wszystkich za i przeciw, w ubiegły weekend podjęłam decyzję o dołączeniu do ruchu Dariusza Polowego. Podejmując tę decyzję miałam na względzie tylko i wyłącznie dobro Raciborza oraz jego mieszkańców. Odsuwam na bok osobiste ambicje, ponieważ tylko wspólny start w wyborach samorządowych daje mieszkańcom nadzieję na realną zmianę władzy w mieście.

Z inicjatywą rozmów wyszedł Dariusz Polowy już kilka miesięcy temu. Spotykaliśmy się kilkukrotnie. W szczegółach zapoznałam się z jego pomysłami na Racibórz i sposobami ich realizacji. Rozmowy z Dariuszem Polowym oraz obserwacja jego dotychczasowych działań przekonały mnie, że to właśnie on jest osobą, która daje nadzieję na wygraną. Należy dodać, że do pana Polowego dołączyły już pozostałe siły raciborskiej opozycji, czyli: Prawo i Sprawiedliwość oraz Raciborskie Stowarzyszenie Samorządowe Nasze Miasto. W rezultacie powstało silne, doświadczone oraz lojalne środowisko gotowe do zmiany naszego miasta. Oznacza to, że w końcu mamy optymistyczną perspektywę. Przez ostatnie kilka tygodni raciborska władza zdała sobie sprawę, że naprawdę może przegrać z Dariuszem Polowym. Stoimy przed olbrzymią i realną szansą na uczynienie z Raciborza normalnego i pięknego miasta dla nas wszystkich.

Namawiam Państwa do zagłosowania na Dariusza Polowego w wyborach na prezydenta Raciborza oraz do głosowania na kandydatów komitetu wyborczego "Dariusz Polowy - Racibórz może być wielki" w wyborach do rady miasta. Dodam, że będę służyć Dariuszowi Polowemu swoją pomocą i pracą jako przyszła Radna Rady Miasta Racibórz.

Z wyrazami szacunku

Anna Ronin

Ogłoszenie zlecone i opłacone przez Komitet Wyborczy Wyborców Dariusz Polowy - Racibórz może być wielki.

Ogłoszenie płatne

Ludzie:

Anna Ronin

Anna Ronin

Radna Miasta Racibórz

Dariusz Polowy

Dariusz Polowy

Prezydent Raciborza