Niedziela, 9 sierpnia 2020

imieniny: Romualda, Romana, Ireny

RSS

Znamy kandydata PiS na burmistrza Rydułtów

14.09.2018 13:15 | 78 komentarzy | mak

Prawo i Sprawiedliwość ma swojego kandydata na urząd burmistrza Rydułtów. To 48-letni Dariusz Szlachta. - Mój cel? To troska o dobro Rydułtów - mówi.

Znamy kandydata PiS na burmistrza Rydułtów
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Lista kandydatów na stanowisko burmistrza w Rydułtowach powiększa się. Do tej pory liczyła cztery nazwiska. Teraz można już dopisać kolejne. Chodzi o 48-letniego Dariusza Szlachtę, który będzie kandydatem Prawa i Sprawiedliwości. - Tak, potwierdzam, będę ubiegał się o urząd burmistrza Rydułtów - mówi. - Kieruje mną troska o dobro Rydułtów. Jako mieszkaniec, który przypatruje się poczynaniom obecnych włodarzy stwierdzam, że nierzadko są one nieudolne. Myślę, że czas na nowego, dobrego gospodarza - podkreśla.

Dariusz Szlachta to mieszkaniec rydułtowskich Radoszów. Jest inżynierem BHP, pracuje w Polskiej Grupie Górniczej. Członek PiS. - Mam dwóch synów i kochającą żonę. I mam nadzieję, że wkrótce także wsparcie wyborców, którzy razem ze mną będą chcieli zmienić Rydułowy na lepsze - zaznacza.

Kandydat zapewnia, że wkrótce przedstawi mieszkańcom swój program wyborczy.

Przypomnijmy, że prócz Dariusza Szlachty na urząd burmistrza Rydułtów zamierzają kandydować: Marcin Połomski, Marek Wystyrk, Stefan Sładek, Andrzej Pożarowszczyk.