Niedziela, 15 grudnia 2019

imieniny: Niny, Celiny, Krystiany

RSS

Adam Smyczek chce rządzić gminą Krzyżanowice

11.08.2018 11:22 | 6 komentarzy | ż

Radny Adam Smyczek zamierza kandydować w jesiennych wyborach samorządowych na wójta gminy Krzyżanowice.

Adam Smyczek chce rządzić gminą Krzyżanowice
Wójt gminy Krzyżanowice Grzegorz Utracki, radny Adam Smyczek
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Adam Smyczek urodził się w 1983 r. Mieszka w Chałupkach, pracuje w Zakładzie Karnym w Raciborzu, prowadzi również firmę Adams w Rybniku (branża paliwowa). W poprzednich wyborach samorządowych z powodzeniem ubiegał się o mandat radnego gminy Krzyżanowice (startował jako kandydat niezależny).

- Szanowni, od wielu miesięcy mieszkańcy naszej gminy z różnych środowisk, grup społecznych i zawodowych rozmawiają ze mną o swoich potrzebach i o swoich poglądach na temat obecnej sytuacji w naszej gminie. Jako radny w tej kadencji, wiem bardzo dobrze jaki potencjał ma nasza gmina i ile jeszcze można wspólnie zrobić. Po licznych konsultacjach podjąłem decyzję, że w nadchodzących wyborach samorządowych będę kandydował na stanowisko wójta w naszej gminie. W najbliższym czasie, zaraz po ogłoszeniu daty wyborów przez pana Premiera Mateusza Morawieckiego, przedstawię wszystkich naszych kandydatów na radnych z poszczególnych sołectw. Przedstawię również nasz program. Dziękuję wszystkim za okazane zaufanie i wsparcie. Jesteśmy gotowi, aby razem z Wami tworzyć przyszłość naszej gminy - napisał wczoraj na portalu społecznościowym Facebook.

Post radnego zrobił furorę i wywołał lawinę pozytywnych komentarzy. "Budzimy Gminę Adam!!! Niech informacja idzie w Świat!!!!!", "Jest szansa aby właściwy Człowiek znalazł się na Właściwym Miejscu", "Przyszedl czas na zrobienie porzadku w tej gminie!", "Powodzenia! Gmino Krzyżanowice nie bójcie się zmiany na lepsze" to tylko niektóre z nich.

Obecny wójt Krzyżanowic Grzegorz Utracki rządzi gminą od 2010 r. W ostatnich wyborach samorządowych nie miał konkurenta.


Ludzie:

Grzegorz Utracki

Grzegorz Utracki

Wójt gminy Krzyżanowice.