Czwartek, 12 grudnia 2019

imieniny: Aleksandra, Adelajdy, Dagmary

RSS

Złośliwy przegląd przedwyborczy: Przyszłość Raciborza to ja

03.11.2014 00:00 | 0 komentarzy | web

Dzięki nadchodzącym wyborom wiemy już, jaka jest przyszłość Raciborza. Otóż przyszłość miasta nazywa się Damian Hubert Istel.

Złośliwy przegląd przedwyborczy: Przyszłość Raciborza to ja
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Tak przynajmniej wynika z danych Państwowej Komisji Wyborczej, w której zarejestrowano komitet w wyborach do rady miasta pod nazwą „Przyszłość Raciborza”. Komitet wystawia tylko jednego kandydata i jest nim właśnie wyżej wymieniony. Na razie nie bardzo wiadomo, jaka przyszłość czeka raciborski lud, jeśli zaufa kandydatowi, gdyż trudno się o nim cokolwiek dowiedzieć. Mój znajomy, który wyszperał zdjęcie pełnomocniczki komitetu na fejsbuku (w letniej mini) uważa, że będzie to piękna przyszłość…

cdn.

Bożydar Nosacz

Przeczytaj pozostałe teksty Bożydara


Masz informację, która nadawałaby się do tej rubryki i chcesz się nią podzielić? Napisz: bozydar.nosacz@outlook.com
Opinie oraz treści zawarte w rubryce WebKrytyka przedstawiają wyłącznie własne zdanie autorów i mogą ale nie muszą odzwierciedlać poglądów redakcji. Masz coś ciekawego do przekazania szerszemu gronu - zapraszamy na łamy portalu nowiny.pl - opublikujemy Twój felieton bezpłatnie. Wyślij swoje przemyślenia na adres webkrytyka@nowiny.pl. Redakcja zastrzega sobie prawo odmowy publikacji materiału.