Czwartek, 23 listopada 2017

imieniny: Adeli, Klemensa, Orestesa

RSS

Cyrk Arlekin w Wodzisławiu, Rydułtowach i Pszowie - wygraj wejściówkę!

25.05.2012 21:42 | 48 komentarzy | e

Z gościnnymi występami zawita do powiatu wodzisławskiego reprezentacyjny Cyrk Arlekin pod dyrekcją Krzysztofa Mazura i Juliana Madeja. Na specjalny program z okazji Dnia Dziecka zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 2 do 102 lat!

Cyrk Arlekin w Wodzisławiu, Rydułtowach i Pszowie - wygraj wejściówkę!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

W tym roku Arlekin świętuje swój jubileusz 15-lecia istnienia, a przez te lata stał się jednym z najbardziej znanych cyrków polskich. W międzynarodowym programie sezonu 2012 wystąpią artyści areny polskiej oraz gościnnie artyści z Ukrainy i Egiptu. Na arenie i pod kopułą cyrku zobaczymy m.in. atrakcyjne popisy na kołach śmierci duetu Turk, akrobacje napowietrzne na sztrabatach w wykonaniu Władymira z Ukrainy, ekwilibrystykę na wałkach, taniec z ogniami i wężami oraz tajemnicze... lalki nanajskie. Specjalnie dla najmłodszych widzów wystąpi Kubuś Puchatek i Ogr. W egzotycznym tańcu egipskim zaprezentuje się uczestnik programu Mam Talent Ibrahim Mahmud. Na arenie zobaczymy również koniki polskie, kozy, muflony i lamy. Czworonożnych artystów do tego popisu przygotował i czuwa nad ich występami nestor areny polskiej Zbigniew Sikora. Publiczność bawi znakomity clown  Picaro. Więcej o programie i Cyrku Arlekin, można przeczytać na stronie internetowej cyrku:  www.cyrk-arlekin.com.pl oraz w profilu Cyrk Arlekin na facebooku.

Miejsce występów w poszczególnych miastach:

WODZISŁAW ŚLĄSKI

os. Piastów - od strony ul. Koszyckiej
29.05 (wtorek), godz.18:00  

PSZÓW
Stadion Górnika Pszów - ul. Kraszewskiego
30.05 (środa), godz.18.00 

RYDUŁTOWY
Błonia za kościołem Św. Jerzego
31.05 (czwartek), godz. 18.00 

Wygraj wejściówkę!

Dla naszych czytelników mamy 30 podwójnych wejściówek (każde zaproszenie - 1 osoba dorosła + 1 dziecko do lat 12-tu).

Aby wygrać umieść w komentarzu link do swojego profilu na Facebooku i "Poleć!" ten artykuł na swojej ścianie na FB. Koniecznie dopisz w komentarzu (obok linka do FB), w jakim mieście chcesz pójść do cyrku! Zgłoszenia przyjmowane są do 28 maja, do godz. 14.00. Zwycięzców poinformujemy na FB.

Na każde miasto przypadało po 10 wejściówek. Rozstrzygnęliśmy już konkurs i powiadomiliśmy zwycięzców. Nie możemy wysłać na FB wiadomości zwyciężczyniom Barbarze Lempie i Asi Wybraniec, które chcą pójść do cyrku w Rydułtowach, więc podajemy tutaj ich nazwiska. Podwójną wejściówkę mogą odebrać w kasie cyrku przed występem, na swoje nazwisko, drugie zaproszenie jest dla dziecka do lat 12. Postanowiliśmy też przyznać wejściówkę dziecku, które wzięło udział w konkursie Dawidowi Taszarkowi, mimo, iż nie spełnił warunków, ponieważ zostały nam bilety do cyrku w Rydułtowach. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!