Wodzisław
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kamila Krawczyk - młoda wokalistka z Rydułtów wydaje pierwszy singiel [ROZMOWA LIVE]

Kamila Krawczyk, 15 letnia dziewczyna z Rydułtów okazała się eksplozją talentów, a także obserwatorką dziennego życia nastolatków, pochłoniętą miłością i pasją do muzyki. Z początkiem maja ukaże się jej debiutancki singiel. Z Kamilą rozmawiamy o jej muzyce, inspiracjach i planach. ZOBACZ WIDEO LIVE! 

Kamila Krawczyk - młoda wokalistka z Rydułtów wydaje pierwszy singiel [ROZMOWA LIVE]
Kamila Krawczyk rozpoczyna karierę muzyczną. fot. Edyta Mrozek

Kamila Krawczyk - młoda wokalistka z Rydułtów wydaje pierwszy singiel [ROZMOWA LIVE]

Kamila tworzy piosenki w klimatach pop, indie inspirowane mnogością emocji które dostarcza jej życie. W każdej z tworzonych przez nią piosenek przeplatają się historie z życia współczesnych nastolatków. Kamila pracuje na nad materiałem wraz z DaMo Producent (min. Coast Patrol, mOnly, MRCI, Kamil Krawczyk), ekipa wydaje swoją muzykę pod własnym niezależnym labelem Nie To Nie Records (www.ntnrec.pl). Singiel “Better Part” jest pierwszym utworem ww. duetu producenckiego opowiadającym o trudnej miłości nastolatków. Do współpracy przy piosence został zaproszony Kamil Machulec z zespołu TABU okraszając utwór wspaniałymi gitarami akustycznymi.

ZOBACZ ROZMOWĘ Z KAMILĄ KRAWCZYK:

Nowy klip Kamili Krawczyk zobaczycie pod linkiem (premiera 7 maja):

BETTER PART - KAMILA KRAWCZYK

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].