Poniedziałek, 18 stycznia 2021

imieniny: Małgorzaty, Piotra, Liberty

RSS

Epidemia koronawirusa:

Kiełbasa wiejska od Tomasznego - niepowtarzalny smak i zapach

25.11.2020 13:30 | 0 komentarzy | EK

Kiełbasa wyprodukowana z mięsa wieprzowego i wołowego w jelicie naturalnym. Kompozycja przypraw z wyraźnie wyczuwalnym pieprzem i czosnkiem. Wędzenie w tradycyjnej wędzarni nadaje jej niepowtarzalny smak i zapach.

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Tomaszny z Wodzisławia Śl. to miejsce gdzie nieprzerwanie od 1937r. powstają tradycyjne wyroby wędliniarskie.

To pasja i zamiłowanie do tradycji przekazywanej z pokolenia na pokolenie nadaje naszym wyrobom wyjątkowy smak. Dzięki doświadczeniu i zachowaniu tradycyjnych receptur możemy zaoferować Państwu zdrowe i smaczne wędliny. Firma od początku swojej działalności jest przedsiębiorstwem rodzinnym, w związku z tym nie produkuje na masową skalę bo u Nas liczy się jakość, a nie ilość. W trosce o jakość wyrobów stale modernizujemy nasz zakład, wdrożyliśmy system HACCP i ciągle poszerzamy naszą ofertę. To, co pozostaje niezmienne to sposób produkcji i receptury, w których tkwi tajemnica niepowtarzalnego smaku wszystkich naszych wyrobów. Obecnie produkty rodziny Tomaszny dostępne są w wielu sklepach w pobliżu Wodzisławia Śl.

Zapraszamy do naszych sklepów firmowych:
Wodzisław Śląski: ul. Ks. Konstancji 16, Sklep nr 3 - ul. Kubsza 18, Sklep nr 9 - ul. Radlińska 61 (pasaż Czerwona Torebka)
Radlin: ul. Rymera 119 - Głożyny
Rybnik: ul. Mościckiego 18/1 - Niewiadom, ul. Górnośląska 52 - Niedobczyce, ul. Górnośląska 142 b - Niedobczyce (sklep patronacki)
Rydułtowy: ul. Ofiar Terroru 6a
Syrynia: ul. Nowa 1

 

Kiełbasa wiejska od Tomasznego - niepowtarzalny smak i zapach
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas


Prezentacja jest opublikowana w ramach pierwszego społecznego projektu medialnego pn. "Kupuję-smakuję. Wybieram polskie produkty"

Skontaktuj się z nami już dziś i zamów własną prezentację. Napisz na: reklama@nowiny.pl   

Zobacz również szczegóły projektu tutaj: https://www.nowiny.pl/171132-producenci-wytworcy-i-sprzedawcy-polskiej-zywnosci-startujemy-z-pierwszym-spolecznym-projektem-medialnym-na-rynku-spozywczym.html