Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Czołowe zderzenie na Nowej

Pięć osób zostało przewiezionych do szpitala po czołowym zderzeniu, do którego doszło 15 marca około godziny 17.30 na ulicy Nowej w Jankowicach.

Kierujący oplem combo 19-letni mieszkaniec Jankowic jadąc w kierunku ulicy Świerklańskiej nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków i wpadł w poślizg. Opel zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się w prawidłowo jadącą volkswagenem lupo 22-latką z Rybnika. Opel kierowany przez nastolatka zatrzymał się na płocie posesji przy ulicy Nowej. W dwuosobowym pojeździe jechały cztery osoby. Dwie z nich na  w części towarowej pojazdu. Obrażeń ciała doznali kierowcy pojazdów oraz jadący w oplu 17-latek i dwóch osiemnastolatków. Kierowcy byli trzeźwi. Kierowcy opla zatrzymano prawo jazdy.
(acz)

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
alexxia84 17.03.2014 10:29
oceniono 1 raz
1

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu