Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ceny wody w górę dla mieszkańców spółdzielni

Mieszkańcy bloków należących do Spółdzielni Mieszkaniowej Orłowiec w Pszowie od lutego zapłacą więcej za wodę.

Ceny wody w górę dla mieszkańców spółdzielni

Spółdzielnia Mieszkaniowa Orłowiec wystąpiła do rady miasta z wnioskiem o zatwierdzenie taryfy dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę. To oznacza, że od 1 lutego mieszkańcy zapłacą więcej.

Będą obowiązywać trzy stawki. Dlaczego? Spółdzielnia - ze względu na posiadane urządzenia wodociągowe - zakupuje wodę od trzech dostawców hurtowych. Stąd zróżnicowanie kosztów. I tak odbiorcy, dla których woda kupowana jest od Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów w Katowicach, będą musieli wydać 4,39 zł za metr sześcienny (teraz 3,65 zł). Odbiorcy, dla których woda kupowana jest od spółki Amar w Pszowie zapłacą 5,61 zł (teraz 4,91 zł), a jeśli od Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Wodzisławiu, to 5,67 zł (teraz 5,50 zł).

Nowa taryfa ma obowiązywać do 31 stycznia 2015 roku.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].