Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

W Świerklanach kierowca potrącił pijanego pieszego [ZDJĘCIA]

Około godziny 19.00 na ulicy 3 Maja w Świerklanach doszło do wypadku drogowego. Ranna została jedna osoba.

Jak wstępnie ustalili policjanci 22-letni kierowca z Piotrkowa Trybunalskiego jadąc od strony Świerklan potrącił 52-letniego mężczyznę. Pieszy najprawdopodobniej zatoczył się pod nadjeżdżający samochód. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, które przewiozło mieszkańca Świerklan do szpitala w Orzepowicach. Od rannego wyczuwalna była woń alkoholu. Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.
(acz), Fot. Adrian Czarnota

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
Rocco 11.11.2013 09:19

Powodzenia w ściąganiu kasy

Zgred 10.11.2013 20:44
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Okres jesienny jest najbardziej niebezpieczny ,dla kierowców ,a najbardziej w tym okresie są poszkodowani piesi i rowerzyści ,którzy nie są zabezpieczeni w kamizelki odblaskowe,największe zagrożenie dla kierowców jest gdy pada deszcz najgorsza widoczność dla kierowców i w tym momenie nalezy sciagnacz noge z gazu