Rafał Trzaskowski w Mikołowie: Prezydent RP musi być prezydentem wszystkich Polaków, a nie jednej partii [ZDJĘCIA]
Kandydat Koalicji Obywatelskiej w wyborach prezydenckich przyjechał na Śląsk, do Mikołowa, gdzie spotkał się ze swoimi zwolennikami. To przyjazny mu grunt - pięć lat temu zwyciężył w powiecie mikołowskim, zdobywając więcej głosów od Andrzeja Dudy. Jak będzie tym razem?
![Rafał Trzaskowski w Mikołowie: Prezydent RP musi być prezydentem wszystkich Polaków, a nie jednej partii [ZDJĘCIA]](https://cdn2.nowiny.pl/im/v1/news-900-widen-wm/2025/03/07/238499_1741376825_28145600.webp)
Rafał Trzaskowski w Mikołowie
Rafał Trzaskowski spotkał się ze swoimi zwolennikami w Mikołowie. Towarzyszyli mu lokalni samorządowcy oraz politycy Koalicji Obywatelskiej z całego regionu.
Do głosowania na Rafała Trzaskowskiego zachęca marszałek województwa śląskiego Wojciech Saługa. - Żeby w pełni zmienić Polskę, Województwo Śląskie, nasze wsie i miasta potrzebujemy nowego Prezydenta RP. Najlepszym kandydatem na to stanowisko jest Rafał Trzaskowski. Doświadczony samorządowiec, człowiek cieszący się międzynarodowym uznaniem, dający gwarancję stabilnego i godnego sprawowania tego urzędu. W obecnej skomplikowanej sytuacji międzynarodowej Polska potrzebuje silnego gospodarza. Prawdziwego europejskiego lidera. Taką osobą jest Rafał Trzaskowski - twierdzi W. Saługa.
Kampania wyborcza nabiera tempa
Wybory prezydenckie odbędą się 18 maja 2025 r. Konkurenci Rafała Trzaskowskiego gościli już w naszym regionie. Karol Nawrocki spotkał się z mieszkańcami Jastrzębia-Zdroju, Raciborza i Radlina. Z kolei Grzegorz Braun odwiedził Jastrzębie-Zdrój, Racibórz, Rybnika, Wodzisław Śląski oraz Żory.
W marcu o głosy mieszkańców naszego regionu zabiegać będzie również Sławomir Mentzen, który 29 marca odwiedzi Mikołów, Racibórz, Rybnik i Wodzisław Śląski.
Pięć lat temu w województwie śląskim wygrał... Rafał Trzaskowski
W poprzednich wyborach prezydenckich Rafał Trzaskowski zdobył w województwie śląskim 51,01% głosów, podczas gdy Andrzej Duda 48,99%. Jednak w naszym regionie Andrzej Duda miał zdecydowanie większe poparcie. Oto procentowy rozkład głosów w miastach i powiatach:
- powiat mikołowski - Andrzej Duda 48,80%, Rafał Trzaskowski 51,20%
- powiat raciborski - Andrzej Duda 50,23%, Rafał Trzaskowski 49,77%
- powiat rybnicki - Andrzej Duda 61,01%, Rafał Trzaskowski 38,99%
- powiat wodzisławski - Andrzej Duda 59,09%, Rafał Trzaskowski 40,91%
- Jastrzębie-Zdrój - Andrzej Duda 60,63%, Rafał Trzaskowski 39,37%
- Rybnik - Andrzej Duda 51,79%, Rafał Trzaskowski 48,21%
- Żory - Andrzej Duda 52,17%, Rafał Trzaskowski 47,83%
Ludzie

prezydent Warszawy, kandydat na prezydenta RP

Marszałek Województwa Śląskiego
Bromba ... I wszystko jasne.
:-)
Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu
Do lewaka znowu wpadło 7dolcow od czerwonego mordercy lub z pralni Romana jak wolisz
Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu
Do tego lewaka miejscowy przecierz to na wiecu dupiarza rozmawia się pa ruskibo tam pa ruski wszyscy umieją jak lewaki
Zdrowie Waszmości ~gotówkatowolość!
Jeszcze Polska nie zginęła.
Człowieku, poproś Boga o rozum. I oby Cię wysłuchał.
Czy biegacz wyprowadzi nas z unii? Niestety wątpię. Zbyt wielu ludzi błędnie uważa, że berlińska ue jest i robi cokolwiek dla naszego dobra.
Póki co reżim uskowo-odnarowy na to nie pozwoli, wręcz pozbywają się naszej suwerenności, jak mogą.
Może i nie jest ten "konus" kandydatem idealnym ale 100-krotnie lepszym od, promującego sodomski faszyzm i euro-komunę, tzw. "dupiarza".
Pokolenie tiktokowców, instagramerów i youtudebili łyka prosty przekaz ruskiej propagandy sutenera i małego biegacza-oszusta:))))
Wy się ruskiego uczcie:))), jak was konus-obszczymur wyprowadzi z Unii to onuce przyjdą do was jak po swoje.
Rafał Trzaskowski 36 procent, Karol Nawrocki - 21 procent, a Sławomir Mentzen - 17 procent - to wyniki nowego sondażu Ipsos przed wyborami prezydenckimi. Największy spadek poparcia, w porównaniu do sondażu sprzed miesiąca, zanotował w nim Karol Nawrocki.
Wreszcie będziemy mieli prezydenta!
Dlaczego nie chcecie mnie za prezydenta zniosę karę za pedofilstwp,łapówkarstwo zniosę wiek za stosunki pl...we maloletnich będzie można zmieniać płeć kiedy przyjdzie ochota nie będzie kary za aborcję tylko na mnie zagłosujcie wasz dupiarz
Dlatego nie kupuję tej gazety, bo manipuluje. Ludzie zatęsknią jeszcze za PIS, już niedługo.
W drugiej tęczowy turze, lewus nie będzie mial więcej niż 40 procent.
CHROŃMY SWOJE DZIECI PRZED IDEOLOGIĄ BONŻURA!!!
Do lewaka jak kolega pedofilów,lapowkarzy,syn TW może byc prezydentem Polaków
Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu
Takich "Lucków" ziemia też nosi... No ale Lis trafnie powiedział ludziach sterowanych mediami...
Mając dostęp do informacji o mega szkodliwości jakiegoś kandydata (popieranie pezyjmowania nielegalnej imigracji, brukselskich ogromnych eko-podatków, tęczowej cenzury itd. ) jak można nazwać oddawanie głosu na kogoś takiego...?
Wstydem to jest pisać takie głupie komentarze jak te niżej
Na szczęście Polacy są mądrzy i wiem,że wybiorą dobrze bo tylko Rafał jest prawdziwym kandydatem
Żałuję tylko że Sikorski nie startuje.
W dzisiejszych czasach to wstyd głosować na Trzaskowskiego
Te wybory prezydenckie, to będzie POlityczny koniec Trzaskowskiego. Chłop po kolejnej POrażce już się nie POdniesie.
Oczywiście to jest z niewyobrażalną korzyścią dla Polski.
Dlaczego PO sponsoruje Ukrainę np 50 mln dolarów za starlinki ?
Dlaczego wszystko kosztuje coraz więcej ?
19: na Dzienniku Zachodnim masz 70 fotek. Jedynie na 2 z nich z najdalszego kadru doliczyć się można najwyżej ok. 100 dusz. Wstyd nawet pokazać. Jak na rezerwację całego rynku to rzeczywiście frekwencyjny "sukces". Przyjezdni nawet się z transparentami nie kryli.
Wszędzie jest podobnie. Dlatego muszą uciekać się do oszustw i zapraszać, np jak w Łękawicy, za gminne pieniądze na koncert Gąssowskiego a podrzucać "przy okazji" Trzaskowskiego. Wcześniej na Podkarpaciu, bonżur "podpiął" się pod spotkanie ze strażakami w Grębkowie.
Skąd ten strach? Skąd ta manipulacja? Oni wiedzą, że będzie tak jak z Kamalą w USA. Tam też miała sondaże, pewne zwycięstwo, etc. Ostatecznie wszyscy zobaczyli.
Trzaskowski = Król jest goły !!!
tix i myślisz, że ktoś ci uwierzy ???
chyba na republice albo innym pisowskim portalu łykają takie bzdury
Mieliśmy 8 lat pis i WYSTARCZY nam na 800 lat !!!
Oryginał na YT.
"Kuplety wyborcze dla Rafałka." Wykonanie, słowa, muzyka: Alex Tura.
"Jeśli nie chcesz Państwa Polskiego
Głosuj na Rafaellego
Jeśli nie chcesz polskiego języka
Zagłosuj na Rufiego co go kręci lingwistyka.
Ref:
Ram pam pam on Wam obieca
Obieca Wam i to jego cały plan
Nikt Wam tyle nie da co on obieca Wam
Ram pam pam on obieca Wam.
Jeśli chcesz mieć zdrową gnojóweczkę w kranach
Zagłosuj na Rafała szambelana
Jeśli chcesz by Ci rodzice z głodu pomrzeli
Oddaj głos na Rafalelli.
Ref. ...
Jeśli nie chcesz polskiej kultury
Zagłosuj na państwo z tektury
Jeśli chcesz by szambem była Polską cała
Zagłosuj na Rafała.
Ref. ...
Jeśli chcesz mieć córeczkę w ciąży
Zanim 5 lat ukończyć zdąży
Jeśli chcesz mieć synka trzylatka tatusia
Zagłosuj na Rafusia.
Ref. ...
Jeśli chcesz by w Polsce rządzili muzułmanie
Zagłosuj na uchodźców sprowadzanie
Jeśli chcesz żeby dzieci polskie głodowały
Zagłosuj z trzaskiem na Rafały.
Ref. ...
Jeśli chcesz Niemca na polskiej ulicy
Zagłosuj na Rafała ze stolicy
Jeśli marzy Ci się praca w szparagach u bawarczyka
Zagłosuj na Rafałka co Polaków unika.
Ref. ...
Jeśli chcesz powrotu świetlanej komuny
Głosuj na Rafała syna TW Justyny
Jeśli chcesz kraj - dupa i kamieni kupa
Zagłosuj na tego coś tam coś tam... skiego....
Ref. ..."
Mam nadzieję, że zwolennicy Trzaskowskiego po jego wygranej okażą solidarność i europejskość przyjmując migrantów do swoich domów. Toż to postawa prawdziwie EUropejska.
~Nie_dziękujcie: Linkiem jest adres kamery online na Rynku w Mikołowie. Z prostego powodu, że jest tro kamera LIIVE, obecnie otrzymasz obraz tego, co tam się w danej chwili dzieje. Niemożliwe jest przesunięcie obrazu do piątkowego wieczoru, ale nie martw się - podaj swój adres mailowy to wyślę Ci zrzuty ekranu z tego wydarzenia. Zresztą moi znajomi dostali to w piątek - też się możesz z nimi skontaktować. A druga rzecz - pytanie do Redakcji TVP Info - Kiedy godzinne relacje na żywo ze spotkań wyborczych pozostałych kandydatów? Wiec wyborczy p. Trzaskowskiego był transmitowany w piątek 07.03.2025 od 17:45 do 18:45.
MENTZEN 2025 dziekuje
to daj linki do tych zdjęć w internecie.......
i pisowski troll został zaorany bo takich nie ma :)))
Tylko durne platfusy uwierzyły w tą ustawkę ze sztucznym tłumem. W internecie na szczęście są zdjęcia zrobione przez mieszkańców, że Trzaskowski ma statystów za sobą i trochę po bokach, tak by to fajnie wyglądało w TV, a cały rynek był pusty.
kwik pisowskich i ruskich trolli
jak ci UE przeszkadza to droga wolna białoruś i rosja potrzebuje takich jak ty
Ale jeszcze tylko 2 miesiące i będzie spokój
pis pójdzie na śmietnik
Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu
A te tłumy gdzie? na zdjęciach widzę tylko partyjnych funkcjonariuszy
Już macie w EP poniemieckiego KOhuta byłego KoOmunistee kupiła was " godomy po Śląsku" i Co ? NIC dla was nie zrobił!!! W Europarlamencie o was zaPOmniał buahahahaha chyba ma za daleko do was!
Teraz błaga was o głosy Trzaskowski co buduje kible za 700tyś i Co?Też owas zapomni głuptaki...
Zwożone komuchy. Gdzie by się nie pokazał dupiarz, tam za publiczność robią te same pyski.
Temu panu podziękujemy tylko Mencen
Widzę, że pis-orów boli, bo za 2 miesiące nie będą mieli długopisa i sługi kaczora
Wreszcie będzie prawdziwy normalny proeuropejski prezydent Rafała Trzaskowski.
NIE BYŁO ŻADNYCH TLUMÓW!!!
To jest manipulacja.
Na dodatek widać, że na spotkania z bonżurem, jest zakaz wnoszenia szmat unijnych i tęczowych.
Normalnie z kosmopolitów i antypolaków zrobili się na patriotów.
Nikt nie chce sluchać, poza betonem partyjnym, "mondrości" dupiarza...?
Dziwne...
Jakie tłumy? nieprawda, specjalnie tak zrobili, aby zdjęcia dobrze wychodziły.
Wg kamery online z Rynku w Mikołowie........ PUSTKI!!!!!!! Scena w samym końcu placu a na płycie (poza pojedynczymi przechodniami) PUSTKI!!!!!
Brawo Rafał
Dość mamy długopisa i innych pisowców,
za dużo złego narobili Polsce