Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Córka pokrzywdzonej kobiety dziękuje policjantowi z Gorzyc

Wyjątkowe podziękowania wpłynęły do komendanta wodzisławskiej jednostki. Dotyczą działań, jakie prowadził policjant gorzyckiego komisariatu, mł. asp. Bartłomiej Tlałka.

Córka pokrzywdzonej kobiety dziękuje policjantowi z Gorzycpoglądowe, KPP Wodzisław Śląski
Pan Tlałka widać, że swoja pracę traktuje bardzo poważnie i jest wzorowym funkcjonariuszem, przed wszystkim niesie pomoc potrzebującym, napisała kobieta.

Na skrzynkę Komendanta Powiatowego Policji w Wodzisławiu Śląskim wpłynęło podziękowanie od córki kobiety dotkniętej przemocą w rodzinie. Kobieta doceniła empatię i zaangażowanie gorzyckiego policjanta - mł. asp. Bartłomieja Tlałki, który zajmował się sprawą jej 72-letniej mamy.

Chciałam serdecznie podziękować Panu Bartłomiejowi Tlałka Młodszemu Aspirantowi z Komisariatu Policji w Gorzycach, mieszcząca się w Rogowach.

Bardzo pomógł naszej rodzinie, zwłaszcza mamie, która jest ofiarą przemocy( wydarzenia z dnia 20.06.24). Wykazał się ogromną empatią i z wielkim zaangażowaniem, przeprowadził nas przez bardzo przykre dla nas doświadczenia. Widząc, tak zaangażowanych funkcjonariuszy w niesieniu pomocy innym, powraca nam wiara w ludzi. Odpowiednie podejście oraz przeprowadzenie przesłuchania w sposób jak najmniej bolesny dla mojej mamy, sprawiło że nawet najgorszy koszmar można przeżyć i znaleźć odpowiednie rozwiązanie oraz przedsięwziąć odpowiednie działania w celu uniknięcia dalszej tragedii.

Pan Tlałka widać, że swoja pracę traktuje bardzo poważnie i jest wzorowym funkcjonariuszem, przed wszystkim niesie pomoc potrzebującym.

Jeszcze raz cała moja rodzina oraz mama składamy serdecznie podziękowania.

Z poważaniem.

fot. KPP Wodzisław Śląski

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].