Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Incydent na Rudzie. Basen rekreacyjny zamknięty do odwołania

Tropikalna pogoda zachęca do wizyty na miejskim kąpielisku, jednak z przypadku Rudy w Rybniku, mieszkańcy muszą się liczyć z niedostępnością części obiektu. Zanieczyszczony został główny basen, co - do odwołania - wymusiło jego zamknięcie.

Incydent na Rudzie. Basen rekreacyjny zamknięty do odwołaniaMOSiR Rybnik
Po zbadaniu próbek wody podjęte zostaną dalsze decyzje, zapowiada MOSiR w Rybniku.

Rybnicki MOSiR poinformował we wtorek (9.07.) o zamknięciu do odwołania basenu rekreacyjnego na Rudzie.

- Z powodu incydentu wymiotnego basen rekreacyjny na ORS Ruda został zamknięty. Trwają prace związane z uzdatnieniem i oczyszczeniem wody - czytamy w komunikacie. 

Dziś (10.07.) próbka wody zostanie pobrana do badania laboratoryjnego, a następnie podjęte zostaną kolejne decyzje dotyczące ponownego otrwarcia basenu.

MOSiR przypomina, że basen sportowy, brodzik i wodny plac zabaw nadal funkcjonują. W związku z niedogodnościami i do czasu przywrócenia dostępności głównej niecki, wszyscy klienci mogą korzystać z biletów ulgowych.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~rybnicki_sukces (46.204. * .60) 11.07.2024 09:41

Rybnik to jednak zafajdane miejsce.
W okresie jesienno-zimowo-wiosennym smog najwiekszy w Europie.
W okresie letnim fekalia i wymiociny.
Zyć nie umierać:) :)