Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Tom Morello zastępuje QOTSA w składzie Colours of Ostrava

W związku z ogłoszonym dziś odwołaniem trasy QOTSA, przekazujemy oficjalne oświadczenie organizatorów i zespołu.

Tom Morello zastępuje QOTSA w składzie Colours of OstravaMaciej Kanik
Colours of Ostrava, arch. Nowiny.pl

Bardzo nam przykro, będzie nam brakowało "Feel Good Hit of the Summer" w tym roku w Ostrawie. Lepszego zespołu na otwarcie festiwalu nie mogliśmy sobie wymarzyć, niestety Queens of the Stone Age odwołuje resztę swojej lipcowej trasy koncertowej ze względów zdrowotnych. Ta smutna wiadomość dotknęła też inne festiwale. Natychmiast zareagowaliśmy i skontaktowaliśmy się ze wszystkimi możliwymi wykonawcami. Niesamowity zespół bookerów Zlaty Holušovej sprowadza muzyka, którego koncert pierwotnie planowaliśmy na przyszły rok. Według magazynu Rolling Stone 18. najlepszy gitarzysta w historii, członek Rock and Roll Hall of Fame, zdobywca 2 nagród Grammy, a przede wszystkim niezwykle sympatyczny gitarzysta otoczony wspaniałymi kolegami z zespołu. Wierzymy, że Tom Morello wstrząśnie Was swoim wykonaniem "Killing in the Name" czy najnowszego hitu "GOSSIP", a Wy dopełnicie jego występ chóralnym śpiewem podczas pierwszego wieczoru festiwalu.

Życzymy zespołowi jak najszybszego powrotu na scenę w dobrym zdrowiu. Trzymamy kciuki za pozostałych organizatorów, wierzymy, że poradzą sobie z sytuacją. Aranżowanie wykonawców, zwłaszcza headlinerów, takich jak Queens of the Stone Age, to proces długotrwały, jak wyjaśnia Zlata Holušová, dyrektor artystyczna Colours of Ostrava: „Starannie komponujemy line-up każdego roku. Bardzo zasmuciła nas strata ważnego zespołu z tegorocznego programu, ale dzięki świetnej całodobowej pracy naszego zespołu w bardzo krótkim czasie udało nam się wybrać muzyka, który, jak sądzę, zadowoli fanów Josha Homme’a i jego zespołu oraz przyciągnie nowych słuchaczy. Rage Against the Machine ostatnim razem nie dotarło do Pragi ze względu na covid i nic nie wskazuje na to, aby zespół miał wrócić na scenę. Dlatego cieszę się, że będziemy mogli przypomnieć sobie niektóre z kultowych utworów w wykonaniu jednego z najlepszych gitarzystów na świecie. Nasza nowa gwiazda środowego programu - Tom Morello, po raz pierwszy przywiezie do Czech własne show, które jest hitem tegorocznego sezonu festiwalowego w Europie". Więcej informacji na temat programu Colours of Ostrava 2024 znajdziecie na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].