Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Mieszkaniec bloku znalazł w piwnicy ciało mężczyzny. Zarzuty pobicia ze skutkiem śmiertelnym usłyszały dwie osoby

Wodzisławscy śledczy, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wodzisławiu Śląskim, wyjaśniają okoliczności śmierci 61-letniego mężczyzny. 45-letnia kobieta i jej 38-letni znajomy zostali zatrzymani i usłyszeli prokuratorski zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym.

Mieszkaniec bloku znalazł w piwnicy ciało mężczyzny. Zarzuty pobicia ze skutkiem śmiertelnym usłyszały dwie osobyKPP Wodzisław Śląski
Decyzją sądu podejrzani zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące.

W środę (3.07.) dyżurny wodzisławskiej policji otrzymał zgłoszenie o śmierci mężczyzny, który został znaleziony w piwnicy domu przy ulicy Brackiej. Na ciało natknął się mieszkaniec budynku, który zawiadomił służby. Policjanci potwierdzili zdarzenie. Na miejscu, pod nadzorem prokuratora, pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza z technikiem kryminalistyki.

- Według wstępnych ustaleń, 61-latek zmarł w wyniku pobicia. Policjanci zatrzymali w tej sprawie 45-letnią kobietę oraz jej 38-letniego znajomego - mieszkańców Wodzisławia Śląskiego. Usłyszeli oni prokuratorski zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym - przekazuje oficer prasowa komendy, asp. sztab. Małgorzata Koniarska.

Do zdarzenia doszło w bloku, w którym mieszkała kobieta. Zarówno ona, zatrzymany 38-latek i  zmarły mężczyzna znali się wcześniej. Jak powiedziała nam Katarzyna Pacek-Pielka, zastępca Prokuratora Rejonowego w Wodzisławiu Śląskim, nie wiadomo na razie dlaczego doszło do pobicia. Podejrzani nie przyznają się do winy. Wcześniej nie byli karani. Na wniosek prokuratora, zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące.

Wodzisławscy śledczy, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają szczegółowe okoliczności  zdarzenia.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].