Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

"Szóstka" padła w Gliwicach. Ale zwycięzca musi się podzielić wygraną

W minioną sobotę padły dwie główne wygrane w Lotto, jedna z nich w Gliwicach, druga - w Warszawie.

"Szóstka" padła w Gliwicach. Ale zwycięzca musi się podzielić wygranąTotalizatorSportowy
6 lipca w Lotto wylosowano następujące liczby: 2, 12, 31, 39, 41, 43.

Szczęście dopisało dwóm graczom w sobotnim losowaniu Lotto, w którym trafiono dwie „szóstki” – każda w wysokości 1 363 222 zł. Jedna z nich padła w kolekturze LOTTO przy placu Piastów 8 w Gliwicach, natomiast druga – w punkcie LOTTO przy ul. gen. Felicjana Sławoja Składkowskiego 4 w Warszawie.

Dzięki tym wygranym Polska liczy obecnie 1582 Lottomilionerów. Obaj gracze zdali się na swoje szczęście i zagrali na chybił trafił. 6 lipca w Lotto wylosowano następujące liczby: 2, 12, 31, 39, 41, 43.

Kilka dni wcześniej, poszczęściło się również innemu mieszkańcowi Śląska, gracz z Rudy Śląskiej trafił szóstkę wartą 2 miliony złotych.

źr. Lotto, o. sqx

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Obywatelka26 (91.204. * .100) 10.07.2024 01:24

Co to milion zł? Domu czy mieszkania nie kupisz, ledwo starczy na jakiś lekko używany samochód, a i naraz odległa rodzina (włącznie z bratem stryjecznym ciotki kuzynki prababki wujka teścia) się zleci - wszyscy tylko "pożycz"... A to tylko kropla morza kasy którą przewalił pis...