Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

"Raciborzanie nie zasługują na to, by mieszkać ładniej"

Remont pawilonu przy tzw. osiedlu hetmańskim w Raciborzu jeszcze się nie skończył, a na elewacji już pojawiły się szpecące napisy.

"Raciborzanie nie zasługują na to, by mieszkać ładniej"Czytelnik
Napisy na elewacji remontowanego obiektu. W tle widać rusztowania i kontener na odpady budowlane

Czytelnik Nowin jest oburzony, bo na remontowanym pawilonie przy Osiedlu Południe SM "Nowoczesnej" (rejon ulic Chodkiewicza, Zamoyskiego i Żółkiewskiego) pojawiły się napisy, które sprzecą elewację budynku. - Raciborzanie nie zasługują na to, by mieszkać ładniej - pisze nasz Czytelnik i dołącza do wiadomości zdjęcia.

Prace jeszcze się nie zakończyły, a już pojawiły się napisy na świeżej elewacji. To prowadzi mnie do myśli, że niektórzy raciborzanie nie zasługują na to, by mieszkać ładniej - rozwija swoją myśl autor zdjęć.

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Belajasny (178.219. * .68) 11.07.2024 12:18

Tak,racja w 100procentach.Takich wandali trzeba starać się wyłapywać i karać pracami społecznymi i to ciężkimi.Jak można czyjąś ciężką pracę Może te osoby wychowały się w warunkach urągających normom i teraz chcą upodobnić wszystko wokół siebie do tego z czego wyrosły.Wandale i tyle.

~Straż_miejska (109.241. * .249) 10.07.2024 20:19

Mi tam najbardziej przeszkadza jak właściciele piesków nie sprzątają kup po pupilkach.

~AK66 (46.112. * .26) 10.07.2024 14:38

Tam mieszka pomiędzy normalnymi ludźmi spora grupa choroby a przy dzisiejszych przepisach nic z nimi zrobić nie można.

~Alejazda (5.184. * .72) 10.07.2024 13:36

Prawo powinno traktować takich wandali ostro, bez litości !!

~Ghjkl (178.43. * .71) 09.07.2024 23:09

Pytanie czy to namazał ktoś.z Raciborza czy jakiś gówniarz na gościnnych występach.