Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Drift Open opanował Kombinat Rolny w Kietrzu [ZDJĘCIA][WIDEO]

Zawody driftingowe Drift Open po raz czwarty zawitały do Kietrza. W tym roku impreza przeniosła się na teren Kombinatu Rolnego Kietrz. Nowością jest również uczestnictwo zawodników kategorii PRO AM.

Drift Open opanował Kombinat Rolny w Kietrzu [ZDJĘCIA][WIDEO]

Plan niedzielnych zawodów:

  • 9:30 – 11:00 Rozgrzewka TOP 32 PRO
  • 11:00 – 12:30 Rozgrzewka TOP 16 Masters, Rozgrzewka TOP 10 Pro Am
  • 12:40 – 13:40 Briefing dla zawodników, Briefing dla mediów
  • 14:00 – 18:30 (start transmisji LIVE) Przejazdy TOP 10 PRO AM, Pojedynki w parach TOP 32 PRO
  • 19:00 – 20:00 Prezentacja zawodników
  • 20:00 – 23:00 (start transmisji Motowizja) Pojedynki w parach TOP 16 Masters
  • 23:00 (lub po ostatnim przejeździe) Ceremonia wręczenia nagród

Relację z sobotnich przejazdów kwalifikacyjnych można zobaczyć na stronie ogranizatora:


Zobacz również relację z niedzieli: Emocje na najwyższych obrotach - #74 runda Drift Open Kietrz [ZDJĘCIA]

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~donek (83.26. * .79) 09.07.2024 13:52

po co , skoro to ostatnie pokolenie

~Ja3 (188.137. * .24) 07.07.2024 16:05

Jakoś nikt nie pisze o toksycznych i rakotwórczych związkach , czyżby temat niepopularny przy tego typu imprezach ?