Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Firma Rekrutacyjna WBS Sp. z o.o. – profesjonalna firma headhunterska

W dzisiejszym, intensywnie zmieniającym się rynku pracy, pozyskanie wykwalifikowanych pracowników staje się coraz trudniejsze. Firmy z całej Polski zwracają się do profesjonalnych firm headhunterskich, takich jak WBS sp. z o.o. , aby sprostać tym wyzwaniom. WBS, działając od 2005 roku, zdobyła pozycję lidera w branży headhunterskiej, oferując unikalne i skuteczne rozwiązania rekrutacyjne, które przynoszą wymierne korzyści zarówno pracodawcom, jak i kandydatom. Jesteśmy obecni na terenie całej Polski, co pozwala nam efektywnie realizować projekty rekrutacyjne w różnych regionach kraju, a nasza długoletnia obecność na rynku pracy przekłada się na głębokie zrozumienie jego dynamiki i potrzeb.

Firma Rekrutacyjna WBS Sp. z o.o. – profesjonalna firma headhunterska

Optymalizacja i nowoczesność w procesach rekrutacyjnych

WBS dąży do ciągłego doskonalenia swoich metod rekrutacyjnych, łącząc tradycyjne podejścia z nowoczesnymi narzędziami. Korzystamy z najnowszych technologii, które pozwalają na precyzyjną ocenę kandydatów, takich jak zaawansowane systemy zarządzania rekrutacją oraz nowoczesne testy psychometryczne. Te narzędzia umożliwiają nam efektywne przeprowadzanie procesów selekcji, zapewniając, że tylko najlepsi kandydaci trafiają na listy rekomendowane naszym klientom.

Indywidualna analiza potrzeb klienta

Jednym z kluczowych elementów sukcesu WBS jest nasze indywidualne podejście do każdego projektu rekrutacyjnego. Zawsze staramy się dokładnie zrozumieć potrzeby naszych klientów, aby dostosować działania do ich specyficznych wymagań. Dzięki temu każdy projekt jest realizowany z najwyższą starannością i dopasowany do unikalnych potrzeb firmy, co gwarantuje satysfakcję obu stron.

Regularna komunikacja i transparentność

W WBS utrzymujemy stałą i otwartą komunikację z naszymi klientami. Regularnie informujemy o postępach naszych działań, co pozwala na pełną transparentność i budowanie zaufania. Klienci mogą na bieżąco monitorować realizację swoich projektów rekrutacyjnych, co zwiększa pewność, że działania są prowadzone zgodnie z ich oczekiwaniami.

Wszechstronne metody pozyskiwania kandydatów                                     

Wykorzystujemy różnorodne kanały dotarcia do potencjalnych kandydatów, w tym klasyczną rekrutację, headhunting, oraz nasze wewnętrzne bazy danych. Nasze bazy, takie jak Baza Inżynierów i Baza Profili Handlowych B2B, pozwalają na szybkie i efektywne dotarcie do najlepiej dopasowanych kandydatów. Dzięki temu jesteśmy w stanie spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających projektów rekrutacyjnych.

Ekspertyza w różnych branżach

Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników na stanowiska zarządcze, inżynieryjne, produkcyjne, handlowe i finansowe. Nasz zespół ekspertów posiada głęboką wiedzę i doświadczenie w swoich dziedzinach, co pozwala nam skutecznie realizować projekty rekrutacyjne w różnych sektorach. Profesjonalizm naszej kadry gwarantuje najwyższą jakość usług.

Referencje jako dowód skuteczności

Nasze sukcesy rekrutacyjne są potwierdzone licznymi referencjami od zadowolonych klientów. Profesjonalnie wykonane zlecenia przynoszą korzyści zarówno pracodawcom, jak i kandydatom, co znajduje odzwierciedlenie w rekomendacjach. Referencje te są dowodem na efektywność naszych działań i stanowią ważny element budowania naszej wiarygodności.

Zaufanie i poufność

WBS przywiązuje ogromną wagę do poufności wszystkich działań rekrutacyjnych. Wszystkie informacje otrzymywane od klientów są traktowane jako tajemnica handlowa, co zapewnia pełne bezpieczeństwo danych. Nasza polityka poufności buduje zaufanie i pozwala nam utrzymać najwyższe standardy etyki zawodowej.

Twoje rozwiązanie na trudnym rynku pracy – WBS sp. z o.o.

WBS to firma rekruterska, która dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, doświadczeniu oraz indywidualnemu podejściu do klienta, wyznacza nowe standardy na rynku rekrutacyjnym w Polsce. Działając na terenie całego kraju, skutecznie wspieramy pracodawców w znajdowaniu idealnych kandydatów, a kandydatom oferujemy atrakcyjne możliwości rozwoju zawodowego. Wybierając WBS, inwestujesz w skuteczność, profesjonalizm i zaufanie.

Materiał partnera