Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Poszukujesz przestrzeni dla swojej firmy? Sprawdź ofertę K1 Business Center w Rybniku

Od momentu powstania w 2016 roku, K1 Business Center w Rybniku zrewolucjonizował lokalny krajobraz biznesowy. Nie jest to jedynie zwykły budynek biurowy – to centrum aktywności gospodarczej. Tutaj przedsiębiorstwa mają możliwość rozwijania swoich inicjatyw, budowania partnerskich więzi oraz odnoszenia sukcesów na rynku. Obecnie poszukiwani są najemcy dla budynku B, stanowiącego nieco niższy, ale równie atrakcyjny element kompleksu.

Poszukujesz przestrzeni dla swojej firmy? Sprawdź ofertę K1 Business Center w Rybniku

Powierzchnie do wynajęcia

W sercu Rybnika stoi K1 Business Center, strategicznie ulokowane miejsce, umożliwiające dojazd z każdej części miasta. Od momentu swojego powstania w 2016 roku przyciąga uwagę – obecnie główny budynek jest wypełniony w 100 procentach. Jest to siedziba wielu najemców, w tym renomowanych firm, takich jak Politan, PKO BP, ING, Fireup.pro, PZU oraz Eko Okna.

To jednak nie wszystko, co kompleks ma do zaoferowania. Wraz z rozwojem tego miejsca zdecydowano się na rozbudowę o ponad 1.500 mkw. powierzchni najmu, tworząc budynek B z podziemnym parkingiem. Obecnie poszukiwani są najemcy na dostępne powierzchnie: 440 mkw. na parterze oraz 391 mkw. z przestronnym tarasem na pierwszym piętrze.

Co ma w sobie K1?

K1 Business Center w Rybniku to nie tylko doskonała lokalizacja, ale także miejsce, które zachwyca inspirującym środowiskiem, sprzyjającym rozwojowi i kreatywności. Dodatkowo biurowiec gwarantuje bezpieczeństwo dzięki systemowi ochrony i monitoringu, oraz oferuje eleganckie, przestronne lobby, a także nowoczesną salę konferencyjną, spełniając najwyższe standardy komfortu.

K1 Business Center

ul. 3 Maja 30, 44-200 Rybnik
e-mail: biuro@k1-rybnik.pl

Telefon: 732 346 000

https://k1-rybnik.pl/

https://www.facebook.com/k1rybnik

Tekst sponsorowany