Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Eko-Okna zatrudniają spawaczy i ślusarzy

Eko-Okna S.A. są europejskim liderem w produkcji okien z PVC, jednak w ostatnich latach znacząco poszerzyły swoją ofertę m.in. o bramy segmentowe i okna stalowe. Dzięki temu, pracę w Kornicach niedaleko Raciborza, mogą znaleźć osoby o różnych kwalifikacjach.

Eko-Okna zatrudniają spawaczy i ślusarzy
W związku z dynamicznym rozwojem produkcji bram segmentowych i okien stalowych, Eko-Okna poszukują kandydatów na stanowiska ślusarzy i spawaczy. Praca na tych stanowiskach znacząco różni się od produkcji okien plastikowych, gdzie wykorzystuje się m.in. zgrzewarki.

Stal jest ponadczasowa, a aluminium często nazywane jest materiałem przyszłości, ponieważ łączy w sobie lekkość, wytrzymałość i łatwość obróbki. Eko-Okna śledzą trendy i wykorzystują materiały, które zyskują na popularności, ale zautomatyzowanie pracy ślusarzy i spawaczy nie zawsze jest możliwe. Dzięki temu jednak pracownicy mogą czerpać satysfakcję z tworzenia unikalnych produktów, takich jak okna stalowe.

Rozwój zawodowy i liczne benefity

– W Eko-Oknach stawiamy nie tylko na wysoką jakość naszych produktów, ale również na komfort i zadowolenie pracowników. Każdy, kto dołączy do naszego zespołu, ma szansę nie tylko na rozwój zawodowy, ale także na korzystanie z licznych benefitów, które oferujemy – zachęca do aplikowania Justyna Herok, kierownik działu rekrutacji Eko-Okien.

Firma, zatrudniająca ponad 13 tysięcy osób, jest znana z dobrych warunków pracy i wynagrodzenia. Oferuje także wiele benefitów, takich jak darmowe dojazdy, stołówki czy dopłaty do kart MultiSport i prywatnej opieki medycznej.

Wyślij CV już dziś!

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu Eko-Okien i zrealizować swoje zawodowe ambicje, prześlij swoje CV na adres rekrutacja@ekookna.pl lub zadzwoń po numer 32 415 43 38.

– Praca w naszej firmie daje liczne możliwości rozwoju u jednego z najbardziej renomowanych producentów w branży, który jest jednocześnie jednym z najlepszych pracodawców w regionie – podsumowuje Justyna Herok.

Adam Wita

Materiał informacyjny partnera

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].