Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pogrzeb kpr. Marcina Mizi odbędzie się w czwartek (20.06.)

Zakład Karny w Jastrzębiu-Zdroju przekazał informację o terminie pogrzebu funkcjonariusza, 28-letniego kpr. Marcina Mizi.

Pogrzeb kpr. Marcina Mizi odbędzie się w czwartek (20.06.)ilustracyjne, freepik
Z głębokim smutkiem informujemy o uroczystości pogrzebowej kpr. Marcina Mizi - funkcjonariusza Zakładu Karnego w Jastrzębiu-Zdroju - przekazała Dyrekcja.

Dyrektor Zakładu Karnego w Jastrzębiu-Zdroju wraz w funkcjonariuszami i pracownikami poinformował o uroczystości pogrzebowej kpr. Marcina Mizi.

Uroczystość pożegnania ś.p. Marcina Mizi rozpocznie się Mszą Świętą w kościele pw. NMP Matki Kościoła, ul. Ks. J. Popiełuszki 1 a w Jastrzębiu-Zdroju dnia 20.06.2024 r. o godz. 12.

Po Mszy Świętej nastąpi uroczyste odprowadzenie Zmarłego na cmentarz komunalny przy ul. Okrzei w Jastrzębiu-Zdroju.

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~ankA_pisankA (80.188. * .23) 20.06.2024 11:03

Acha, jeszcze jedno.
Czy oprawcy, czyli te biedne dzieci, mają pomoc psychologa?
Oglądanie na żywo śmierci człowieka przecież to był dla nich dopiero wielki szok.

~ankA_pisankA (80.188. * .23) 20.06.2024 10:53

Jakby jastrzębianie byli zorganizowani, to by się odbył marsz przeciwko tolerowaniu zwyrodnialców.

~Nzjzj (46.204. * .66) 19.06.2024 22:00
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Kto to jakoś sportowiec??

~Czestmir (87.207. * .75) 19.06.2024 20:35
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Karę śmierci przywrócić tych trzech bandziorów oni nigdy nie będą porządnymi obywatelami ,podatnikami wykonać na nich karę śmierci i to jak najszybciej.inaczej nie będzie końca

~Boz (193.239. * .175) 19.06.2024 16:52
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie..Wyrazy współczucia dla rodziny .

~mysz (79.184. * .48) 19.06.2024 16:00
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

Ciężko czyta się taką informację. Życie Młodego człowieka zostało drastycznie skrócone. Serdeczne współczucie dla rodziny i wszystkich bliskich.Nie ma słów aby ukoić ból. SPOCZYWAJ W POKOJU MARCINIE.