Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wypadek w Rydułtowach. Dwie osoby hospitalizowane

W piątek(14.06) doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. 

Wypadek w Rydułtowach. Dwie osoby hospitalizowaneczytelnik
Uczestnicy zdarzenia zostali hospitalizowani, oboje byli trzeźwi.

Jak nas poinformował podkom. Łukasz Piórkowski, na ul. Raciborskiej przy granicy z Rzuchowem, 19-letni kierowca prowadząc pojazd marki Opel z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu w wyniku czego uderzył w prawidłowo jadący pojazd marki Volvo, którym podróżowała 58-letnia mieszkanka powiatu raciborskiego. Uczestnicy zdarzenia zostali hospitalizowani, oboje byli trzeźwi. Podczas trwania działań droga była zablokowana.

W działaniach brały udział dwa zastępcy z JRG Rydułtowy, pogotowie ratunkowe i policja, która wyjaśnia przyczyny zdarzenia. 

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Roboll (46.134. * .253) 15.06.2024 22:23
oceniono 1 raz
1

Komentarz został usunięty ponieważ nie jest związany z tematem

~anonymous (91.225. * .5) 15.06.2024 13:02
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

A skąd podejrzenie że klepał w telefon?

~Wilczaea (51.15. * .27) 15.06.2024 10:07
oceniono 3 razy
3
Zgłoś

~Roboll (46.134. * .253)
"jest plaga mlodych ktorzy jada i klepia w telefony"
To może zapytaj, gdzie jest i co robi leniwa policja?
Bo ktoś na takie zachowanie pozwala, nie reaguje. Ale jak się siedzi godzinami na stacjach benzynowych, zamiast pracować, to chyba nikogo nie powinno to dziwić.

~Roboll (46.134. * .253) 15.06.2024 00:15
oceniono 3 razy
3
Zgłoś

A moze sprawdzic czy w czasie jazdy nie korzystał z telefonu,jesli tak prawo jazdy powinno byc zabrane na rok z ponownym egzaminem,wtedy by zrozumieli ze jazda autem to nie zarty,a jest plaga mlodych ktorzy jada i klepia w telefony wrrrr