Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jarmark w Krzanowicach. Będą utrudnienia w ruchu

W najbliższą niedzielę, 16 czerwca, na krzanowickim rynku ponownie zobaczymy wystawców z regionu oferujących przedmioty pełne historii. Przy okazji jarmarku staroci warto jednak liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

Jarmark w Krzanowicach. Będą utrudnienia w ruchumad/ arch. Nowiny.pl
W Krzanowicach znów staną stragany z różnymi przedmiotami

- Zapraszamy serdecznie wszystkich wystawców oraz kupujących - zachęca urząd z Krzanowic w mediach społecznościowych. Wystawcy będą czekać na miejscowym rynku od 7.00 do 14.00.

Jarmark wiąże się z czasowymi utrudnieniami w ruchu. - Prosimy o wyrozumiałość, zwracanie uwagi na oznakowanie i przestrzeganie poleceń osób kierujących w tym czasie ruchem - apelują urzędnicy.

Zakaz parkowania na rynku będzie obowiązywał od soboty, od 20.00, do niedzieli, do 21.00. Ponadto, w niedzielę od 6.00 do 16.00 rynek oraz ul. Winna, zostaną wyłączone z ruchu. Na odcinku ul. Morawskiej od skrzyżowania z ul. Kościelną, a także na ul. Zawadzkiego od skrzyżowania z ul. Magdaleny i ul. Sikorskiego oraz na ul. Rynek do ul. Kościelnej, w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom jarmarku, prędkość ruchu drogowego zostanie ograniczona do 20 km/h.

Tego typu jarmarki są miejscem spotkań pasjonatów historii, kolekcjonerów, antykwariuszy oraz osób, które poszukują wyjątkowych i niepowtarzalnych przedmiotów.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Pozory (46.204. * .215) 14.06.2024 20:20

Jarmark co roku świeci pustkami a ograniczeń jakby było to wydarzenie roku. Robicie wydmuszkę.