Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pyton tygrysi ugryzł kobietę. Nietypowa akcja w Pawłowicach

Do zdarzenia doszło w poniedziałkowy wieczór. Kobieta została zaatakowana przez pytona tygrysiego, który ugryzł ją w dłoń, a następnie owinął się wokół jej przedramienia. 41-latka trafiła do szpitala.

Pyton tygrysi ugryzł kobietę. Nietypowa akcja w Pawłowicachilustracyjne / freepik
Kobieta, w czasie kiedy uzupełniała znajdujący się w terrarium pojemnik z wodą, została zaatakowana przez węża.

W poniedziałek (10.06.) około 19:00 służby otrzymały wezwanie na ulicę Górniczą w Pawłowicach. W jednym z bloków doszło do niecodziennego zdarzenia, w wyniku którego ucierpiała 41-latka. Kobieta, w czasie kiedy uzupełniała znajdujący się w terrarium pojemnik z wodą, została zaatakowana przez węża. Na miejsce przybyli strażacy (JRG Pszczyna, JRG Jastrzębie-Zdrój, OSP Pawłowice), policjanci, zespół ratownictwa medycznego oraz weterynarz.

- Gad ugryzł kobietę w rękę, a następnie owinął się wokół przedramienia. Poszkodowana nie była w stanie się uwolnić - przekazał nam dyżurny pszczyńskiej komendy straży pożarnej.

Wąż, jak się okazało pyton tygrysi, zwolnił uścisk dopiero, kiedy został polany zimną wodą. Kobieta z obrażeniami dłoni i przedramienia została zabrana do szpitala. Akcja zakończyła się po około godzinie.

Rzecznik pszczyńskiej policji, sierż. sztab. Jadwiga Śmietana, poinformowała, że zwierzę jest własnością brata kobiety, który prowadzi hodowlę węży. Okoliczności tej sprawy będą wyjaśniane.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~mysz (79.184. * .48) 13.06.2024 09:32

Kto takie coś trzyma w domu.