Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Osiedle Zielone Tarasy – oaza harmonii i komfortu

Marzysz o domu, gdzie harmonia otaczającej przyrody spotyka się z komfortem nowoczesnego życia? Teraz masz okazję spełnić swoje marzenia! Osiedle „Zielone Tarasy” w malowniczych Kornicach oferuje 26 nowych domów jednorodzinnych w stanie surowym zamkniętym oraz 2 domy gotowe do zamieszkania „pod klucz”.

Osiedle Zielone Tarasy – oaza harmonii i komfortu

Kornice, niewielka wieś niedaleko Raciborza, to idealne miejsce dla tych, którzy pragną cieszyć się spokojem natury, nie rezygnując jednocześnie z wygody życia blisko miasta.

Dom gotowy od zaraz

Dla tych, którzy nie chcą trudzić się wykańczaniem czy urządzaniem domu, mamy dobrą wiadomość – dwa domy wchodzące w skład osiedla będą już niedługo gotowe do zamieszkania od razu po zakupie. To doskonała okazja, by szybko rozpocząć swoje nowe życie w wymarzonym miejscu, bez zbędnego oczekiwania i stresu związanego z przygotowaniami.

Miejsce do spełniania marzeń

W osiedlu „Zielone Tarasy” zaczyna się prawdziwe życie domowe. To nie tylko komfortowe wnętrza, ale także możliwość stworzenia własnego, wyjątkowego miejsca. Tutaj możesz spełnić marzenia o domu z ogródkiem, w którym każdy dzień staje się wyjątkowy. Wszystkie posesje mają wykończoną elewację, a przestronne ogrody stanowią doskonałą przestrzeń prywatną do wypoczynku i rodzinnych aktywności.

Komfort w harmonii z naturą

Osiedle „Zielone Tarasy” to nie tylko domy – to styl życia. Położone w otoczeniu spokojnej wsi, pól i uroczego lasu, oferują niepowtarzalną harmonię z naturą. Spacerując wśród leśnych ścieżek, można odetchnąć pełną piersią i odnaleźć spokój nawet po najbardziej stresującym dniu. Otoczenie sprzyja aktywnemu trybowi życia, zachęcając do spacerów, biegania czy rowerowych przejażdżek.

Idealna lokalizacja dla rodziny

Domy są doskonale usytuowane, aby zapewnić dostęp do wszystkich niezbędnych udogodnień, jednocześnie pozostając z dala od miejskiego chaosu. Bliskość Raciborza, granicy polsko-czeskiej oraz drogi wojewódzkiej nr 416 to tylko kilka z zalet lokalizacji osiedla „Zielone Tarasy”, które sprawiają, że inwestycja staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. Tuż obok funkcjonują żłobek i przedszkole.

Z myślą o Twojej wygodzie

Zarówno domy w zabudowie szeregowej, jak i bliźniaczej, cechuje wysoki standard i funkcjonalność. Każdy dwupoziomowy segment został starannie zaprojektowany, aby zapewnić przestrzeń dzienną i nocną, zachowując jednocześnie poczucie intymności i niezależności. Dodatkowo, własny ogród oraz miejsce parkingowe sprawiają, że życie tutaj to prawdziwy komfort.

Odnajdź swoją oazę na Zielonych Tarasach!

Budowa osiedla domów jednorodzinnych jest już na finiszu, a 28 domów czeka na nowych właścicieli. Nie zwlekaj i dołącz do społeczności Zielonych Tarasów! Ciesz się życiem w zgodzie z naturą, nie rezygnując z wygody życia blisko miasta. Odwiedź naszą stronę internetową

www.eko-invest.pl, aby dowiedzieć się więcej i wybrać swój wymarzony dom!

Adam Wita

Materiał informacyjny partnera

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].