Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Nowy sprzęt dla strażaków z gminy Nędza

16 listopada jednostki OSP Nędza, Zawada Książęca, Babice, Szymocice i Górki Śląskie wzbogaciły się o nowy sprzęt w postaci hełmów strażackich, kominiarek, rękawic, specjalistycznego obuwia i ubrań.

Nowy sprzęt dla strażaków z gminy Nędza
Uroczystość przekazania nowego sprzętu strażackiego jednostkom OSP z Nędzy, Zawady Książęcej, Babic, Szymocic i Górek Śląskich

Zakup został sfinansowany ze środków Funduszu Sprawiedliwości oraz Urzędu Gminy Nędza. W uroczystości przekazania sprzętu przez wójt Annę Iskałę oraz Szymona Szrota – dyrektora biura poselskiego Michała Wosia, wzięli udział prezesowie, naczelnicy i druhowie z OSP, skarbnik Gminy Katarzyna Paszenda, inspektor Patrycja Nielipińska, prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP Leszek Pietrasz oraz komendant gminny Dariusz Ratuszniak. Koszt zakupu wyniósł 124 961, 22 zł. Zakupiony sprzęt w znacznym stopniu poprawi funkcjonalność i bezpieczeństwo strażaków podczas akcji ratunkowych.

Publikacja powstała we współpracy z Gminą Nędza oraz jest współfinansowana z jej środków

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~PytamBoNieWiem (46.134. * .205) 18.11.2023 09:31

Jeszcze rozdają? Nie dotarło do nich, że przegrali?!